Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt sárga folyás?

Terhesség alatt sárga folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek terhesség alatt volt már sárga folyása, egyéb viszketés, büdös szag, égő érzés nélkül, ti bementetek a nőgyógyászotokhoz megnézetni?

Én ma voltam, levette a kenetet a doki, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyenkor kell e orvoshoz menni vagy nem. Megkérdeztem tőle, hogy ilyenkor legközelebb bemenjek e, de csak hümmögött.

Nem akarok fölöslegesen menni, illetve foglalni az orvos idejét, de azt sem akarom, hogy valami baj legyen abból, hogy esetleg elkaptam valami fertőzést, ami nincsen kezelve.

Szerintetek?


2022. ápr. 27. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen elmennék, a sárga nem az egészséges színe a hüvelyváladéknak.

valószínűleg bv lesz.

2022. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Az én dokim szerint az emelkedett progeszteron szint okoz ilyet, nekem is van, mondjuk én szedek is progeszteront pluszban. Az első terhességemnél is volt ilyen, de semmi problémát nem okozott, szóval valószínű tényleg a progeszteron okozta. De persze a vizsgálat a biztis.
2022. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Ha vett ma kenetet miért nem kerdezted meg? Vagy emiatt vett kenetet, mert akkor nem értem a kérdést. Nekem is volt amúgy sárga folyasom, semmit nem találtak.
2022. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Pár hete tettem ki erről pont kérdést. Szintén a sárga folyás. Nekem is vettek mintát és vizelet teszt is volt, semmit nem találtak. Azt mondta az orvos a vitamin is megszínezheti úgy, mint a vizeletet. Az emelkedett progeszteron se kizárt. Jó, hogy vett kenetet, hamarosan kiderül.
2022. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha megszárad sarga,teljesen normalis.
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!