Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes és 2 naposan látszódh...

10 hetes és 2 naposan látszódhat a baba neme???

Figyelt kérdés

10 hetesen az orvos szinte biztosra mondta, hogy kisfiú... Még viccelt is, hogy ez a csökevény nemigen fog már visszahúzódni, mert ahhoz "túl nagy" :DDDD ami amúgy ritka 10 hetesen, úgyhogy irigylésre méltó méretű lesz xDDDD Azt mondta nagyon meglepődne, ha az derülne ki, hogy kislány...

Állítólag a 10. hét körül van ott egy kis csökevény a kislányoknak is, tehát elvileg ennyi idősen nem lehet megállapítani a nemét, de azt mondta ez olyan hosszúságú, hogy ez bizony szinte tuti, hogy pénisz lesz. Bár akkor jót nevettem, de valójában szomorú is lettem picit, mert mióta az eszemet tudom kislányt akartam :( A kérdésem az lenne, hogy járt-e már így valaki, hogy téves infót kapott? Hogy először fiút mondtak, de az tévedés volt... Olyan fiatal még a terhességem, hogy reménykedem, hogy csak rosszul látta. Persze a lényeg, hogy egészséges legyen, ezt őszintén így gondolom, de mégis: elsírtam magam a kocsiban, olyan szinten lányt szeretnék. TUDOM, hogy ugyanúgy fogom szereti, ha fiú lesz, olvastam hasonló kérdés alatt ilyen válaszokat és ezt nem is kétlem, csak azért vagyok ennyire elkeseredve, mert első baba lesz és 99,9%, hogy az utolsó is :( és így tuti sohasem lehet lányom, ami nagyon elszomorít...



2023. okt. 12. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem véletlenül nem mondhatják el 1. trimeszterben a nemét. Hátha valakit ez abortuszra sarkallna.

Ha látta, akkor látta. 12 hetesen nekem is elég biztosra mondták a fiút. Persze ilyenkor még sokat jelenthet 2 hét, de az orvos tapasztalatból beszélhetett.

2023. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1, köszönöm a válaszod! Nyilván nem lesz abortusz a neme miatt, mindennél jobban szeretnék kisbabát :) de biztos mindenkiben ott van, hogy milyen neműt szeretne inkább. Hálistennek az UH alapján (testmérete is) makk egészséges és ez a lényeg...
2023. okt. 12. 16:39
 3/16 A kérdező kommentje:
2, egyébként nem is gondoltam volna, hogy létezik olyan, hogy valaki a baba neme miatt inkább elveteti! Ez nagyon beteg... :/
2023. okt. 12. 16:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes genetikán 100%ra megmomdta hogy lány .így látok rá esélyt hogy 10 hetesen is már látszódik valami.
2023. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Allitolag 14. Heten mondhatjak meg a legkorabban. Azert meg ne kezdj first dolgokat venni par honapig nehogy tevedjen az orvos. De ha o azt gondolta akkor lehet van alapja elvegre o tudja mit kell latni.
2023. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

2. "de biztos mindenkiben ott van, hogy milyen neműt szeretne inkább."


Tévedsz, szerencsére nincs mindenkiben ott...

2023. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

4, köszi neked is!

Az 5 nem értem miért lett lepontozva, nem írt rosszat.

6! Szerencsére?! :D Mintha valami ördögtől való dolog lenne az, ha valaki kifejezetten kisfiúra, vagy kifejezetten kislányra vágyik... xD De elfogadom, hogy szerinted ez gáz(?), érdekes volt ilyet olvasni, úgyhogy köszi neked is :D

2023. okt. 12. 19:03
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

En kislanyra vagytam legbelul, kisfiam lett. 12 hetesen mar megmondta a doki, hogy kisfiu, de mi csinaltattunk niftyt, igy az megerositette tutira.

Lehet azert, hogy 10 hetesen meg benezte, de majd kiderul.


Eloszor csalodott voltam egy kicsit egyebkent, de ahogy egyre haladtunk a terhessegben, foleg miutan elkezdett rugdosni, mar orultem neki. Aztan nyilvan miutan megszuletett es ahogy egyre nagyobb (10 honapos most) abszolut azt erezem, hogy engem fius anyanak teremtett az eg is. Jo persze olyan hu de nagy tapasztalatom meg nincs, de elvezem azt, ami most van.

2023. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem látni 10 hetesen. Illetve ha van is jele, az nagyon minimális eltérés a lány meg a fiú magzatok esetében. Van egy ilyen nubs theory a neten, de ott is 12+ hetes korban tippelik meg mi lehet. Egyébként egyik ismerősöm pont úgy volt, mint te, 10 hetesen 100%-ra mondta neki a doki hogy kisfiú, aztán 12 hetes uh után megkapták a prena eredményét, ami kimutatta 100%-ban hogy kislány😃

Úgyhogy én ezzel még várnék.

2023. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

12.hét elött törvény tiltja, hogy megmondja a baba nemét.... szóval én elgondolkodnék ezen a dokin.....

Nekem még a 12.hetin sem tudták biztosra megmondani egyik gyereket sem.

Fiamat a 18hetesen tudtam meg 100%ra, lányomat a 17.héten mintha lány lenne, 18.héten 90%hogy lány, 29.héten lett 100%

2023. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!