Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet ebből baj?...

Szerintetek lehet ebből baj? 10 hetes lombikos terhes vagyok. Cyclogest kúpot használok 2x1et. 9hete csak gumival, egy kevés időre voltunk együtt a férjemmel 3 alkalommal. Semmi gond nem adódott. Többi lent.

Figyelt kérdés

3 napja (vasárnap) gumi nélkül szexeltunk, de amint éreztem hogy kellemetlenül súrlódik a dolog, abba is hagytuk. 2nap múlva(kedd reggel) a betetemen a cyclogest maradéka barnas árnyalatú volt.. Nap közben semmi... Ma reggelre ismet de még halványabb árnyalatú barna volt, napközben semmi... A kórház szerint nincs semmi gond, felmaródhattam odalent és azt irritálja.

Járt már valaki így? Lehet hogy felserultem a szex közben, a kúp meg ratett meg pluszban? Más tünet, kellemetlenség nincs.



2023. okt. 4. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tilt, akkor csináljad. Nem lesz baj.
2023. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Megvizsgáltak, és úgy mondták ezt?

Mert akkor azt csak látniuk kellene, ha sérülés lenne mondjuk a hüvely falán, nem?

2023. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A méhed tágulása hajszálerek elpattanásával járhat, simán lehet, hogy csak amiatt barnáztál
2023. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem látott, telefonon mondta.. -. -


És az hogy a has-és mellfeszules elmúlt normális jelenség?

2023. okt. 5. 07:18
 5/7 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek mennek,nekem 11 hétre minden tünet elmúlt.Az nem kell hogy bajt jelentsen.

Nekem is kellett cyclogestet használnom a vége felé már kellemetlen volt és kicsit érzékeny ahogy feltettem de nem volt vérzés.Ha tovább fent áll vagy erősödik azért nézzen rátok doki.

2023. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a tünetek elmúlása jelenthet problémát, keress fel egy orvost ha nagyon aggódsz. Nekem az egyik barátnőnek sajnos ez jelentette a terhesség végét, menj biztosra és nézesd meg
2023. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl volt még tünetem és mégsem élt már az embrió (kb.1-2 hete) 😔😞
2023. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!