Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem találkozunk hetekig,...

Ha nem találkozunk hetekig, hónapokig szomszéddal, rokonnal, osztálytárssal csak később, akkor a jön a baba dolog látható, ki tudodik?

Figyelt kérdés
Pl. 6 hónap múlva találkozol, egy rokonnal újra, és akkor terhes külseje van. Fél évvel ezelőtt a rokon, nem nézett ki terhesnek. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam.

2023. okt. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Rokonok általában meg szokták ezt osztani egymással, a többiek is, ha olyan a viszony.

Ha nem tudsz róla, az sem véletlen.

Valaki pár hónapig még nem kiabálja el, de akkor még nem is látszik.

De egyébként nem értem a kérdést.

2023. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

De most mi a kerdesed? Igen, ha egy no fel evvel ezelott meg nem volt terhes vagy csak nagyon az elejen jart, akkor termeszetesen fel ev mulva mar latszodik rajta. Vagy persze kinek mekkora a hasa, de rajtam mar 6 honapos terhesen latszodott.


De ezen mi a furcsa? Az, hogy nem mondta el? En se mondtam el mindenkinek kulon, csak akikkel napi kapcsolatban vagyok.

2023. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
🤦🤦🤦 miért van itt mindig egy hülye aki folyton a terhes külsőn pörög?
2023. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt tegnap egy hasonló kérdés .

Ha rosszban van a terhes nő a rokonokkal akkor el-e titkolja a terhességet vagy nem?

Van egy érzésem,hogy azt is te írtad ki .

Valaki elől el akarod titkolni,hogy terhes vagy,vagy eloled akarják eltitkolni?

2023. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harebell ***** válasza:
100%
Hogy van-e olyan, hogy valaki egy adott találkozáskor nem néz ki terhesnek, 5-6 hónap múlva meg igen? Nyilván van ilyen.
2023. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4%

Én buta vagyok sajnos és nem tudtam az unokatestvéremről hogy terhes mikrvaz első gyereket várta 2006-be. Pedig nem hat havonta láttam hanem kéthavonta és még hányt is februárban (októberben szülte az első lányát) áprilisban meg fájt a feje meg rosszul volt. Mikor anyuék elmondták hogy terhes meglepődtem és nem örültem neki mert leányanya volt és a gyerek az ő vezetéknevét viselte. A második lánygyereke aki most kicsi, egy másik apától van akitől a tavaly elvált. Féltestvérek.

Kessobb mint 2007 kettő kolleganomrol is megéreztem hogy terhesek és két hónap múlva bejelentették. Mindegyiknek csillogott a szeme másképp és fényes volt az arcuk. Mikor bejelentették hogy terhesek meg se lepődtem mert két hónapja éreztem vagy láttam rajtuk. Nem értem az unokatesómon hogy nem láttam még mikor hányt is meg fájt a feje. Lehet mert hülye vagyok. A két kolleganomrol nem volt rosszul terhesség alatt.

2023. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!