Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer használtam orrsprayt...

Egyszer használtam orrsprayt terhesen. Lesz valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Éjszaka muszáj volt fújnom az orromba, nem kaptam levegőt, septanzal orrsprayt használtam.

17 hkm


2023. okt. 17. 02:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Kész, vége ennek a terhességnek, sajnálom.
2023. okt. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Helyileg hát, semmi baja nem lesz.
2023. okt. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
*hat
2023. okt. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Én folyamatosan használtam mert minden éjjel dugult az orrom...nem lett semmi baja a gyereknek
2023. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Folyamatosan dugult az orrom a terhesség alatt. Muszáj volt fújnom, mert éjjel volt a legrosszabb.

Egyszer egy patikus kb gyerekgyilkosnak kiáltott ki, nem akarta kiadni az orrsprayt, mert ő nem segít, hogy fogyatékos legyen a gyerekem.

A háziorvos meg azt mondta, inkább fújjam néha, mint ne kapjak levegőt.

Tényleg csak akkor használtam, mikor muszáj volt, nem akartam függő lenni.

Semmi baja nem lett a lányomnak.

2023. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem alatt végig használnom kellett. Senkinek semmi baja, és mindkétszer szülés után 2 héttel már nem kellett.
2023. okt. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét terhességem alatt minden egyes nap többször is használtam, mert dugult az orrom. Előtte persze nagyon utánaolvastam, hogy ez valóban káros-e, de nem, úgyhogy használtam. Nem is lett baj. Attól tartottam, hogy hozzá fog szokni az orrom, de mindkét szülésem után 1-2 héttel elmúlt a dugulás magától. Egyébként lehet kapni orrnyálkahártya regenerálót, az majd simán visszaállítja, ha neked mégsem áll vissza.
2023. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Sokan használják de nem.kellene.

Nekem 1x engedélyezte a dokim semmi baj nincs

2023. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, allergiás. Terhesen is nem lesz baj
2023. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos maga mondta, sőt, kérte, hogy használjam, mint hogy megfulladjak.
2023. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!