Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama kér segítsége...

28 hetes kismama kér segítséget! Elég nagy front jön, tegbap reggel mínusz volt ma már 10 fok, tegnap délután 12 fok holnap már 27.Nagyon megvisel, szédülök eléggé, fáj a fejem.Lehet ebből gond a babára nézve?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt is front érzékeny voltam, de most mégjobban. Tanács esetleg ami tényleg bevállik front ellen? Vagy csak a pihenés?

Bár pihenni például ma nem tudok, csak annyit,hogy kocsival(nem én vezetek) megyek ahova kell a szédülés miatt.



2023. okt. 19. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen sajna.

A pihenésen kívül mást nagyon nem tehetsz 🤷‍♀️

Én a szélre vagyok érzékeny. Terhesen ez felerősödött.

2019ben voltam terhes. Másokor 5év alatt nem fújt annyi szél, mint a 9 hónapom alatt. Kb az egész terhességet így csak túléltem.

2023. okt. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok pihenés,és sok magnézium és sok folyadék ivása.Nem idegeskedsz,nem stresszelsz. Nálad a terhesség,csak rá erősitett erre az érzékenységeidre,ami valoszinüleg szülés után elmúlik
2023. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!