Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az aktus utáni 3., 4....

Ha az aktus utáni 3., 4. napon elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy elfelejtettem bevenni, hogy vérzés jelentkezett. Ettől függetlenül a terhesség esélye fennáll? Tudtommal 3 napot vesz igénybe a beágyazódás, ezért aggódom.

2023. okt. 20. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
védekeztetek?mikora várod a menstruációt? Ilyen hamar nem ürül ki a tabletta,de nem vagy terhes.orvoshoz menjél,terhességi teszt,vérvétel,hcg szint nézés. sokan elfelejtik szedni,és terheséget megússzák.
2023. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy betegtájekoztató, amiben le van írva, ilyen esetben mit kell tenni......
2023. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

A beágyazódás nem 3 nap, és nem az lényeg mikor voltatok együtt, hanem hogy a ciklus (pontosabban a fogamzásgátló levél) hányadik napján jársz.


A betegtájékozatóban benne van minden, akkor lehet gáz ha levél elején hagyod ki, ha az utolsó két szem marad el akkor nincs semmi, csak megjön.

2023. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Mivel a szex előtt bevetted a gyógyszert akkor védett ha nem ment el benned akkor nem eshettél “hivatalosan” teherbe.

Ha viszont igen akkor van egy minimális esély de nem sok.

Ez attól is függ hogy mióta szeded a gyógyszert

2023. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!