Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy irassam fel az esemény...

Hogy irassam fel az esemény utáni tablettát? 2020

Figyelt kérdés

Szóval a mai napon a barátnőmmel való együttlét után eszrevettem hogy kissé kiszakadt az óvszer.

Holnapi nap megyünk tablettáért , viszont ilyenbe még nem volt részünk.

Háziorvoshoz/ nőgyógyászhoz kell fordulni mindenképp vagy megfelel a kórházi rendelés is a kiíratásra?

És még egy lényeges kérdés, hogy mindeketten fiatalkorúak vagyunk. Kell szülőt is vinni magunkkal?



2020. nov. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen simán felírták nogyogyasz szakrendelésen. De ez 15 éve volt. Nem hiszem, hogy szigorítottak volna.
2020. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülő. Te sem, csak a barátnőd. Neked nem írjak fel, csak a nőnek. Nőgyógyász, vagy most ügyelet.
2020. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem így lesz!:)
2020. nov. 5. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
(Ha már ketten csináltuk , akkor én is ott akarok lenni)
2020. nov. 5. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudtok menjetek ma ügyeletre Minél előbb veszi be annál jobb.
2020. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nos, elvileg az orvoshoz nem mehetsz be vele: nem vagy nagykorú és kísérő a törvény szerint csak nagykorú lehet. De nyilván ez az orvoson is múlik.
2020. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Minel elobb fel kell iratni es beszedni, 24 oran belul beszedve a leghatekonyabb. Baratnom 48 oran belul tudta csak bevenni, mar megszuletett a gyereke...
2020. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!