Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve nem szedem a fogamzásgátlót, és kb másfél hete volt egy olyan eset, amikor nemi aktus közben észrevettem hogy valami folyik végig a fenekemen. Ekkorra ez már a második alkalom volt. Kb. 5 perc szünet volt a két aktus között.

Majdnem pontosan szokott megjönni a menstruációm. Sosem szokott késni, maximum 2-3 nappal előbb szokott megjönni.

Most viszont 2 napja késik. ( legutóbb február 13.-án jött meg )

Mielőtt megjön mindig fáj a mellem előtte egy héttel, egész addig míg megjön. De ez most elmaradt. Ezért is kezdtem el aggódni.

Tünetek viszont voltak. Hasfájás, hasmenés... szokásos. Csak épp vérzés nem.

Holnap csinálok tesztet, csak addig sem bírok nyugodni. Esetleg valami nyugtató, bíztató válaszokra kiváncsi lennék, vagy hasonló tapasztalatokra.



2020. márc. 15. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:

A legfontosabbat kihagytam.

Óvszerrel való védekezés volt.

2020. márc. 15. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhetető. Tesztet csináltál?
2020. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet es negativ lett. De meg mindig nem jott meg.
2020. márc. 17. 08:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a pé később volt. De az is lehet rá stresszelsz.
2020. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!