Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vége felé előző...

Terhesség vége felé előző császár után éles fájdalom a heg vonalában 2 oldalt mi lehet?

Figyelt kérdés
Jövő héten természetesen megyek orvoshoz, keddre van időpontom, de kíváncsi vagyok, más is tapasztalt-e ilyet. Hirtelen tör rám, pár percig tart. Olyan, mintha kést forgatnának bennem, de aztán teljesen elmúlik. Mindkét oldalon jelentkezett már. Nem olyan, mint egy jósló, élesebb, és lefelé sugárzó fájdalom. Mi lehet ez?
2023. okt. 20. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem a heg csinálja a fájdalmat hanem a baba
2023. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Első jól írta, a baba nagy szűk a helye és ott nyom. Gyerek szórakozik veled a pocidban
2023. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a heged le van tapadva. Foglalkoztál hegmasszázzsal?
2023. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csináltam hegmasszázst hónapokig, de ettől lehet, hogy le van tapadva. Szerintem attól ez nagyobb fájdalom, az is kellemetlen néha, ha mocorog, de erre konkrétan éjjel is felébredek, és mozdulni se tudok a fájdalomtól. Kicsit hasonlít a lábikra görcsre, és nagyjából addig is tart.
2023. okt. 20. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

#2. Badboy, ne írj butaságokat. Eszed szórakozik veleda fejedben...


Kérdező, ilyen esetben meg szokták vizsgálni az előző heget.

2023. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen erős a fájdalmad at orvosoddal beszélj,mert lehet a heged kezd szétválni.

De ne igazán halogasd!!1es voltam

2023. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!