Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július óta szedek pontosan...

Július óta szedek pontosan Loreell fogamzásgátló, de furcsa tüneteim vannak, mellékhatás vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Egy ideje egy héten 1x 2x jelentkező erős fejfájásom van amit időnként hányás, szédülés kísér (migrénes jellegű).

Emellett mindig légszomjam van minimális mozgástól is.(nem vagyok túlsúlyos). 1 éve szültem lehet, hogy ez is fontos lehet.


Ma estére újra jelentkezett a szédülés, hányinger, rettentő légszomj. Hozzáteszem hajnalban 3 órát fenn volt az 1 éves babám.

Vérzés volt rendesen. Aggódom, hogy mi bajom lehet, esetleg terhesség?

Szerintetek mi lehet ez?



2023. okt. 22. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Teszt?
2023. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két nap múlva tudok csak venni.
2023. okt. 22. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Akkor 2 nap múlva fog csak kiderülni.
2023. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat vártam csak, hogy volt e valakinek ilyen mellékhatása a gyógyszernek.
2023. okt. 22. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezek mint a fogamzásgátló mellékhatásai

Nekem is heti szinten van tőle migrénem(most is éppen, bar most megjott)

En is szedulok tole de alt mikor gyors mozdulatot csinalok a fejemmel

2023. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is mozgásra erősödik a fejfájás, lüktet a fejem, és az éjszakázás is rátesz erre gondolom. Te nem gondolkodtál még gyógyszerváltáson, esetleg az segíthetne?
2023. okt. 22. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen durva mellékhatása van nem szabad szedni, mielőbb menj vissza az orvosodhoz! Nekem is volt, másik típusúra cseréltünk. De én előtte a helyedben/orvosod helyében csináltatnék egy trombofília szűrést + májfunkció ellenőrzést ha még nem volt.
2023. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van, máj és trombózis vizsgálat, meg sokat pihenj és gyógyszer váltás. Ez nem terhesség, csak a tabletta durva mellékhatásai. Gyógyszert cseréld le
2023. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A teszt negatív lett, szóval kérek labor bemutatót.

Köszönöm a válaszokat.

2023. okt. 24. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!