Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen megszüntek a...

8 hetes terhesen megszüntek a tüneteim, baj lehet?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok és nagyon fájt a mellem, majd leszakadt és egész nap hányingerel küzdöttem. Pár napja viszont, elmúlt a mellfájdalom és a hányinger és csak reggel van, minimális ideig (amíg nem reggelizek, reggeli után elmúlik)

Baj lehet?


2010. okt. 19. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, valószínű később visszatér. Nekem 9 hetesen múlt el minden tünetem, rohantam is orvoshoz, de minden rendben volt. Aztán pár nap múlva újra kezdődött a rosszullét, és eltartott egész a 16. hétig.
2010. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baj lenne, mivel a tünetek nem feltétlenül állandóak...:o)

Én is azt hittem, hogy baj van, mert egyik napról a másikra megszűnt a reggeli émelygés, de miután láttam UH-on hogy mocorog, megnyugodtam!

Úgyhogy ne aggódj, szerintem nincs baj!!!!

2010. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az uhra kell beutaló?

mert szívem szerint kérnék egyet, hogy nézzék meg minden rendben van-e. Ráadásul szinte mindennap vérzek minimálisan ( napi egyszer a papír véres), mert méhszájpolipom van

2010. okt. 19. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,de nyugi,semmi bajt nem jelent.
2010. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok, 3 napja tünetmentes. Ma voltam UH-n, minden rendben van, csak úgy zakatolt a kis szivecske. :)
2010. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!