Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig aludtatok hason terhesen?

Meddig aludtatok hason terhesen?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok. Éjjelente sokszor úgy ébredek, hogy hason fekszem, álmomban átfordulok. Nem lesz semmi baja a babának ugye?
2011. nov. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hason aludni, kényelmetlen volt. Ha te tudsz, akkor bizonyára nem kényelmetlen. A tested jelezné, ha rossz lenne. A babócád még nagyon-nagyon pici nem tudod őt megnyomni most sem és később sem. Később kiveri majd az oldalad, ha nem tetszik neki, ahogy fekszel.
2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még most is félig hason-oldalt pozicióban alszom. Az orvos azt mondta, ha nekem kényelmes akkor nyugodtan, a baba odabent védve van a magzatvízzel, nem lehet összenyomni.
2011. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányommal első perctől nem tudtam hason aludni. most a másodikkal jól esik, de eleinte barnáztam és a doki is azt javasolta hogy aludjak hason amíg jólesik, de már nem nagyon jó 17 hetes vagyok, úgyhogy ilyen féloldalasan de majdnem hason alszok.
2011. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
30. hétig bírtam, utána kellemetlenné vált...
2011. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Azt nem írtam,hogy 29 hetes.
2011. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel én is a 4. héttől nem bírtam hason aludni!Most a másodikkal 13 hetes múltam és minden este hason alszom el!Nem zavar, nme kényelmetlen!Amíg kényelmes addig szabad!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!