Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhesen a babám nem...

33 hetes terhesen a babám nem arányosan fejlődik, kisebb a comcsont. Ez gond lehet? BDP: 8.53 cm HC:30,31cm AC:28,12 cm FL:5,77 cm Dokinő szerint nem lesz magas baba. De engem aggaszt, mégis a fejecskéjéhez képest 4 héttel van lemaradva...

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a legfontosabb hog, az orvos mint mond, ő a szakember nem itt a gyakorisok :( Ok hogy nem lesz magas baba de ezen kivül nem kérdeztél rá hogy ezek az eredmények okésak e , minden rendben van?
2023. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De kérdeztem... Mondta nem minden baba egyforma, ő picike lesz. Ameddig nő és nem áll meg a növekedés ne aggódjunk.
2023. okt. 25. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
2 hét volt nálam a különbség, apára ütött nem magas és rövidek a lábai. 4 éves a fiam felsőtestére 1 számmal nagyobb ruha kell neki.
2023. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor a 4 hét... És még hátra van 7 terhességi hét, ott jobban lemaradhat vagy inkább az jellemző hogy behozza?
2023. okt. 25. 20:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos ezt mondta akkor nincs gond, felesleges kombinálni, stresszelni ezen, csak árt a babának. Természetesen az utolsó hetekben nő még elég sokat illetve súlyt ia szed fel. Tényleg ne aggódj ezen kérlek.Az orvosom aztmondta hogy minden rendben, egyik barátnőm megnézte a leleteimet és aztmondta h a babám feje nagyobb az átlagnál.Nem hallgatok senkire sem, csak az orvosomra.
2023. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. Mikor szültem rengeteg baba volt.

Az én fiam óriás baba rá újszülöttnek 62 es ruci kellett. A szobatársnőm babája kis cuki pici volt 50es rucikat hordott. Mind a kettő egészséges. Tartjuk a kapcsolatot a szobatársnőmmel ugyan úgy fejlődnek a babák. Igaz most is 1 számmal kisebb úgymond de ez szerintem genetika.

2023. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha az orvos azt mondja okés, akkor a boltos Marikától vagy a postás Gizikétől milyen választ vársz a gyakorni?!


Simán lehet elmérte csak a doki.


Nem minden gyerek/baba/felnőtt egyforma méretekkel rendelkezik. Simán benne van, hogy valóban alacsony lesz.


És ha most ezen görcsölsz jobb lesz?! Változtatni úgysem tudsz rajta. Így is ugyis a gyereked lesz, ha kicsi a combja ha nem.

2023. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet Gizike vagy a boltos Marika járt hasonló cipőben, és azt tudja mondani, hogy nála is volt ekkora eltérés mégsem lett kórosan alacsony a baba. Tudod néha az ember gyermekének jól esik egy kis nyugtatás. Remélem érthető voltam kedves 7-es :)
2023. okt. 25. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ne adj más véleményére.Nem a 7es vagyok, de itt senki sem szakember.Minden terhesség eleje közepe vége más.Minden gyerek más.És ha alacsony lesz? te is alacsony vagy nem? Ha az orvos azt mondja minden rendben akkor az úgy van. 5ös vagyok.
2023. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Jesszus ez az anya csak aggódik az újszülöttjéért. Arra váyik hogy megnyugtassuk miért piszkáljátok?!

Nem azt mondta hogy baj lesz neki hogy alacsony mert nem tarja szépnek hanem azt írtá aggódik hogy korosan pici lesz.

Nyugi minden rendben lesz a babáddal amíg az orvosok rendben találják úgy is van. Nem minden baba azért vannak 50es rucik.

Ne stresszelj rá erre csak vigyázz magatokra.

2023. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!