Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók a tapasztalatok az Örs...

Jók a tapasztalatok az Örs vezér terén található babamoziról?

Figyelt kérdés
3 nap múlva megyünk délután a férjemmel és nagyon várom már, azonban sehol nem találok olyan véleményt ami mostani, csak olyan 2016-s. Esetleg akik mostanában voltak tudnak tapasztalatot írni?

2023. okt. 28. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesómén voltam ott 2020-ban. Kedvesek voltak, mondták mindig mit látunk, semmi extra. Mondjuk akkor voltam először és eddig utoljára babamozin, szóval fogalmam sincs milyennek kéne lennie🤣

Mire vagy kíváncsi?

2023. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából arra, hogy mennyire kedvesek, leletet adnak e, stb. Ilyesmikre ☺️
2023. okt. 28. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leletet nem adnak, nincs diagnosztika feladatuk. De pl.nálunk volt szervi probléma és finoman rákérdeztek, hogy tud-e róla, hogy van eltérés (tudtunk.) Meg az elején kérdezték, hogy tudja-e a nemét. Gondolom, ha nem akarja, akkor nem mutatják.(Tudtuk.)A végén lehetett választani, hogy melyikből szeretne hűtőmágnest, meg mit tudom én mit, aztán 1-2 napon belül küldték a megvágott videót zenei aláfestéssel, de ezeket gondolom, úgyis tudod.

#1

2023. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ☺️
2023. okt. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!