Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Örs Vezér terén lévő ultrahang centrummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz ahol 7990 ft a 4d ultrahang?
2016. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most 8990 Ft-ra hírdetik és a szakrendelő épületében van.

Esetleg a Pólus centerben lévő is érdekelne

2016. ápr. 14. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont hétfőn voltunk az Örsön. 3. baba, mindegyikkel voltunk babamozizni, de itt a szonográfus nő nagyon türelmetlen volt. A baba hason fekve aludt, ő rögtön elkezdte nyomkodni a hasamat, lökdöste is, annyira, hogy elég kellemetlen volt. A baba még inkább elmenekült előle. Villámgyorsan lemérte, aztán elküldött lépcsőzni, hogy akkor menjünk vissza, ha felébred. Kicsit jobb helyzetben feküdt, mikor visszamentünk, de egy normális képet se tudott róla csinálni. Nagyon csalódott voltam. Időhiányra hivatkozva mondta, hogy nem tud többet tenni. Igaz, hogy kaptunk cd-t, dvd-t, fotót és hűtőmágnest, de én nem ajánlom ezt a helyet. Az előző babáknál (Uzsoki, Csodabent) sokkal jobb tapasztalataim voltak.
2016. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor vacilálok tovább,esetleg az Istenhegyi meg a pólus közt :( bár azt hiszem nagyon múlik azon hogy a babóka akarja e magát mutatni :( Tarcsán voltam a héten kétszer,első alkalommal semmit nem tudtak megnézni,ma mentem kontrolra,most az orrcsont nem látszott,de minden más eredmény jó :( Így sem vagyok nyugodt.Olyan helyet kell keressek,ahol türelmesek és lelkiismeretesek.És könnyen megközelíthető.
2016. ápr. 14. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyiről jókat hallottam, bár tapasztalatom nincs.
2016. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem mozizni mennél, akkor Istenhegyi.

Tarcsán nekem sem volt jó tapasztalatom a szonográfussal.

Ja, Ha Gödöllőhöz közelebb laksz, akkor a Santemedben rendel az ÁEK főorvosa, ő csinál genetikai UH-t is 10.000 Ft-ért.

2016. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez elég bíztató,köszönöm.
2016. ápr. 14. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem jo tapasztalatom volt veluk kapcsolatban. 3 hete voltam 4dn.( kepet tudok kuldeni)
2016. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete voltunk, és a 3-as válaszolóval hasonló tapasztalatunk volt. :( Mi sem kaptunk normális képet, bár azt megtudtuk, hogy kisfiút várunk.De nekem is rázogatta,nyomogatta a hasam, 15 perc alatt végeztünk. Nem mennénk oda legközelebb.
2016. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi végül a mester utcai rendelőben voltunk.Nekünk pozitív élményünk volt.Tudtam hogy mivel bújkálós a drága,a lényeg hogy amit kell,megtudjunk,hogy minden rendben van.Jó kép nekünk se lett,de ez azért van mert bebújt a placentába és el is aludt :)hasrázógatás nekünk is volt,de tapasztalatból mondom,hogy ez máshol is így van,pont azért hogy hátha úgy fordul hogy megkapjuk az áhított képet :)
2016. ápr. 19. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!