Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár csepp vér is bajt jelez?...

Pár csepp vér is bajt jelez? (9.hét)

Figyelt kérdés
Első terhesség és nem tudom mi normális és mi az, ami gond lehet. Délután pisilés után észleltem egy csepp vért a wc papíron, majd most este is ugyanúgy 1 cseppet. Élénk piros és ez a második picit talán nagyobb volt a délutáninál, kb.borsó méretű. Szívemszerint bemennék az ügyeletre, mert nagyon aggódom, de itt rémes az ellátás és nem látnak szívesen senkit még akkor sem, ha egyértelműen indokolt. Nem görcsölök, nem érzek semmi furát csak ez a pár csepp vér ijeszt meg nagyon. Ti mit tennétek? Mi lehet az oka?
2023. okt. 29. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Bemennék az ügyeletre. Főleg hogy élénkpiros.
2023. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre mennék, kötelesek el látni föleg ha friss vér volt
2023. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem csinálnak ultrahangot akkor holnap reggel keresnék azonnal magán orvost aki meg néz lehetöleg még aznap.
2023. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék azonnal. Közel sem biztos, hogy vetélés lesz, de mindenképp indokolt, hogy megnézzen orvos.
2023. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy csepp vér az semmi, és éjszaka csinálni se fognak veled semmit. Semmivel se leszel előrébb, ha az ügyeletre rohansz, mintha holnap bemész a szakrendelésre.
2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én bementem az ügyeletre, de nem éjjel, hanem olyan 6 óra körül.

Nálam semmilyen problémát nem jelzett a vérzés.

(Első terhességnél is volt vérzésem, ott méhen kívüli terhességet jelzett, de az nálad nek játszik)

2023. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Végül bementünk az ügyeletre, de ezeknek a megalázás a hobbijuk. 2 óra várakozás után ásítozva szánt ránk 3 percet az orvos, hogy lebasszon, mert az asszisztens megkérdezte milyen gyógyszert szedek és fertőzés miatt 10 napos Klion-D kúpot írt fel a dokim, szerintünk az kikezdte a hüvelyfalamat rossz felhelyezés miatt. Kértem, hogy azért inkább vizsgáljon meg, mert ez délután és este is friss vér volt a gyógyszert pedig éjszaka használom, de nagy sóhajtozások közt elhajtott, hogy majd reggel keressem az orvosomat, az ügyelet nem erre van és már ott is hagyott.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2023. okt. 30. 03:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az van, amit az ügyeletes mondott, ne aggódj :)
2023. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem lett gond, de a hüvelykúpot írhattad volna nekünk is! Én nem terhesen, de egyszer használtam Kliont, nekem is kimarta a hüvelyfalam, és rózsaszínes vérzésem lett tőle, ill. viszkettem, de többektől olvastam már itt az oldalon panaszt rá. A rossz felhelyezést nem igazán értem… Az ügyelet reakciója meg inkább no komment…
2023. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes nekem is volt hüvelykúptól. De a kérdező élénkpiros vért ír. Az lehetséges tőle? Hogy ennyire megsérti?
2023. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!