Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 22 hetesen folyton...

Baj, ha 22 hetesen folyton azt érzem, hogy keresztben fekszik a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A babát nagyon lent érzem a szemérem testemnél és a két csípőcsontom felé érzem a végtagjait, így kinyújtózkodva. Őszintén nagyon kellemetlen érzés ez a feszítés a két irányba.

Eddig 2 hete 2 nap volt mikor függőlegesen elhelyezkedett egy pár órácskára, és a szeméremtest és köldökömnél éreztem, az jó volt, mert nem nyomott, nem feszített.


Mikorra kellene, hogy ne legyen keresztben? Aggódom, hogy neki ez így kényelmes és hogy nem akar majd függőleges lenni, hanem csakis keresztbe.


Amúgy nagyon fura még az egész, bár 17 hetes kora óta érzem őt, de most már érzem az erős nyomást, az erős rúgást, meg hogy azért csak fél kiló már, bár poén, hogy ennél sokkal több lesz. 😅😅


Egy tapasztalatlan vàrandós. Köszi előre is a válaszotokat!



2023. okt. 29. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pörög-forog, míg teheti, míg van helye.

Míg ki nem bújik, itt nyom, ott nyom, feszít;

nyugodtan fekszel, s úgy mocorog, hogy hullámzik a hasad; volt, mikor “kikönyökölt” de lehet, hogy a talpacskája volt; volt, hogy akkorát kaptam a hólyagomba, hogy bepisiltem. Nyomta a gyomromat felfelé, jött föl a savam.

Alig tudtam aludni, éjszaka arra ébredt a férjem, hogy hozzáért a hasam, és a kicsink rugdosta. 🙂

Mindennel együtt maga a világ csodája volt végigélni, hogy növekszik, fejlődik, ficánkol a hasamban.

2023. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még most össze-vissza lubickol, amit érzel, egyáltalán nem biztos, hogy tényleg az, aminek gondolod (sőt 🙂).

Én sosem éreztem, hogy fekszik, egyszer voltam este az ügyeleten fertőzés gyanújával, megállapították a harántfekvést, előtte kb. 1 nappal saját dokim UH-on nézte, fejvégű volt. Másnap mentem vissza ügyeletre, megint fejvégű. És egyszer sem éreztem, hogy más lenne, a fordulás se tűnt fel, ki tudja, hányszor pörgött és pont mit kaptak el a vizsgálatnál :)

Szerintem ezen korán van még aggódni, nekem ennyi idősen szerintem még nem is nézegették a pózt 🙂 Utána is "csak úgy" ránéztek, ha nem fejvégű volt, akkor is mindig mondták, hogy még folyton mozognak, nincs jelentősége.

2023. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még 30hetesen is azt éreztem keresztbe van, két oldalt nyomkodta a csípőcsontomat, pont jött az uh és kiderült, hogy szépen lefele van a feje. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy tényleg úgy van, ahogy érzed. Amúgy az utolsó pillanatig foroghat, 22hetesen főleg.
2023. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok helye van a babának, szülésig forognak is ez ideális. Nem érzed, hogy merre fekszik az természetes. Ultrahangon derül csak ki, hogy amit a fejének érzel az a lábai.
2023. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most voltam uh-n és fejvégű, ami nagyon meglep, mert én teljesen másképp éreztem. Fantasztikus volt újra látni őt. Nehéz kivárni az újabb UH-t. ❤
2023. nov. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!