Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudnék csinálni, hogy el...

Mit tudnék csinálni, hogy el múljon az öklendezés?

Figyelt kérdés
9hét 5napos terhes vagyok és már kb 2 hete van a rosszullét, de 1 hete van öklendezés. Annyira rossz, hogy nem tudok a konyhában tartózkodni anélkül hogy ne lenne az inger a torkomban, és egy reggelit nem tudok enni, se inni. Vannak jobb napok, de általánosságban mindig rosszul vagyok a konyhában.

2023. okt. 30. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak a konyhában :D Ami nekem többé kevésbé bevált: hideg kóla kortyonként vagy szintén hideg gyömbér ital. Vagy citromlét jéghideg vízbe facsarni és iszogatni. Elvileg a citrom illata is csillapítja a hányingert. + ami még nekem be szokott válni a legerősebb mentolos rágó vagy gyömbéres cukorka :)
2023. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Egészségtelen ételek fogyasztása, vagy ropi ilyesmit egyél.
2023. okt. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ! A hányingerre bevált nekem a gyömbéres tea meg a citromos víz, de az öklendezésre még nem találtam megoldást sajnos. :(
2023. okt. 30. 10:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat annyira nem szeretnék egészségtelen ételeket fogyasztani, de sajnos nem nagyon tudok egészségeset.
2023. okt. 30. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat kb semmit, majd elmulik. Vagy nem, nekem mondjuk az oklendezes bizonyos szagoktol a vegeig kitartott.


De a hanyas a 16. heten elmult szerencsere, az rosszabb volt.


Keruld azokat a dolgokat,amiktol rosszul vagy. En be se tettem a labam a konyhaba a 16. hetig kb. Legalabbis fozni nem foztem, mert az volt a legrosszabb hanyas szempontjabol. Kekeszen, piritoson, alman eltem addig, szornyu volt :D

2023. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnél az segített, hogy még mielőtt kikelt az ágyból vittem neki kekszet/szendvicset meg egy pohár vizet vagy kávét. Ha úgy ment el pisilni miután felkelt, hogy nem evett semmit, akkor már sokszor volt hányingere.
2023. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, rosszabb napokon mar felkelésnel hányingerem van akkor az éves kb lehetetlen, azért próbálok.
2023. okt. 30. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!