Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell menni védőnőhöz?...

Mikor kell menni védőnőhöz? Dec 27. én voltam uh-n oda köv. Alkalommal 12. én kell mennem de a dokimhoz nem kerülök be mert nincs hely csak az uh-s orvoshoz.

Figyelt kérdés

Az aszisztens csaj azt mondta hogy türelem a védőnővel mert a 12.hétig még bármi megtörténhet.ez normális??Tényleg nem késő akkor menni védőnőhöz meg vizsgálatokra?Kiskönyvem sem lesz addig?

Az első terhességemnél már 8 hetesen volt.


2009. jan. 2. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
magada halgass, sztem ha van szívhang mehetsz....én is 9 hetesen mentem...12 re már ő adja vérvételi papírt...most erre az új kombináltra
2009. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentem már kilenc hetesen. Adott kiskönyvet is meg beutalókat vérvételre. Nem kellett megvárnom a 12. hetet, sőt addigra elintéztem a vérvételeket, meg az ekg-t is. Szerintem nyugodtan mehetsz. Amúgyis, hogy mondhatnak olyat, hogy 12. hétig bármi történhet???? Ennyi erővel akkor a kilenc hónap alatt is történhet bármi!!!!!!


Boldog baba várást!!


34 hetes pocis

2009. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az orvos tudta nélkül lehet menni? annyi elég hogy elviszem a terhességet igazoló uh-s leletet és ennyi?
2009. jan. 2. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen elég az a papír, amin rajta van hogy terhes vagy és hogy hanyadik hétnél tartasz. :)
2009. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem a dokim küldött, de én már 5 hetesen mentem.Akkor még nem is volt szívhangja, de a kiskönyvet megkaptam, és az első 3 hónapban táppénzen voltam:)

Szerintem is menj el nyugodtan:))Tök jó amikor már a kezedben van a kiskönyv:)

2009. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van szívhang, már el kellett volna küldenie! Már csak a kiskönyv miatt is! Érdekes ez az asszisztens... Nekem a védőnő adta a beutalókat is!
2009. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is a 6. héten küldött el a dokim, amikor megvolt a szívhang. Szerintem is menj el hozzá. Miért kell így hozzáállnia egy dokinak, hogy bármi megtörténhet?! Nekem nagyon hasznos tanácsokat adott a védőnőm, megérte elmenni.
2009. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!