Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tippet adni? Ma voltam...

Valaki tippet adni? Ma voltam ultrahangon és ugye minden alkalommal meg mérik a súlyom azt hittem hogy lefordulok a mérlegröl mikor meg lättam hogy mennyi kg vagyok;)! Tehát 55kg-val kezdtem most járok a 23 hétben és már 65 kg vagyok.

Figyelt kérdés
Már 10 kg plusz van rajtam tudom már a babának is van súlya kb 550gramm meg a méhlepény stb, nem akarok fogyukurázni de jo lenne nem hizni olyan sokat tovább, az a baj én eszek egesznap es nem nezzem mit zsirosat stb. van valakinek egy napi etrendje számomra;)!elöre is köszönöm, ja igen gyümülcs meg zöldsegek meg vannak mindennap mär most de akkor is hizom:(!
2011. okt. 31. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Többször egyél , kevesebbet, és próbálj 1-1 étkezést (pl. tízórai, uzsi) gyümölcsökkel kiváltani vagy joghurttal. Nagyon diétázni nem érdemes, max. ha a cukroddal van gond, mert szülés után 4-5 kg alapból lemegy rólad.
2011. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg visszaemlékezni, hogy régen mennyit ettél egy nap, és annyit egyél. Tudom nem egyszerű, durván belénk van programozva az evés ilyenkor. Már beléd meg belém pl.:)

Ha nagyon igyekszel, mint én is, akkor is biztos fogsz hízni, de nem mindegy mennyit. Éhségrohamokat almával, levessel próbáld legyőzni. Rajtam így is maradt 10 kg mindkét gyerek után, de le is ment egy év alatt, úgyhogy ez sem dráma, csak nem kellemes.

2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mielött teherbe estem, volt mikor egy nap egyszer ettem mert nem volt idöm rá a munkám miatt s most ezt nem csinálhatom:) de köszönöm
2011. okt. 31. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt délután már ne egyél.

Nagyon kevés rizst és tésztát egyél.

A krumplit is óvatosan.

Bármennyi tejtermék, fehér hús, felvágott, virsli, zöldség.

Nem tudok Neked étrenden mondani, de ez a lényeg.

2011. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagy kiemelkedően "kövér" teljesen normális, hogyha valaki ilyen ütemben hízik.

Esténként próbálj meg csak gyümölcsöt enni, de semmiképpen se diétázz, a babának kell a tápanyag!

2011. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcs sem jó du. vagy este, mert a gyümölcscukor is cukor!!! Zöldséget, sajtot rágcsálj helyette!
2011. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi én 65 kg kezdtem és 72,5kg vagyok most!!!23hetes kismama!!!
2011. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a kiindulási súly is sokat számít. Aki eleve nagyobb súllyal indul, annak szoktak 10 kg-ot engedni szó nélkül. Én a harmadik babámat várom most,64 kg vagyok, 22 hetesen. 55-tel kezdtem ennél a terhességemnél. Szoptatás alatt peregnek majd le rólad a kilók! Nyugi!
2011. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon aranyosak vagytok;)!
2011. okt. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!