Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Ez màr késèsne...

Lehetek terhes? Ez màr késèsnek szàmít?

Figyelt kérdés

Vannak hormonális gondjaim, ami miatt nagyon nehezen szokott beindulni a menzim, màr lassan 1 éves, sajnos. Barnàzással kezdődik vagy èppenhogy rózsaszín papír ilyenkor, aztán van, hogy 1 hétbe is telik, mire rendesen megindul. Így most nem tudom biztosan, de nekem azt mondtàk, hogy akkor is az a menzi első napja, amikor a barnàzás kezdődik. Ez viszont már olyan hétfő-kedd, esetleg még szerda is lehet, ami 28.nap, az előző ilyen kezdethez képest. Mármint ehét hétfő. Viszont most még semmi, még csak nem is rózsaszín a papír. Megszakítással védekezünk, ami jó nagy felelőtlenség, tudom, de a srác azt mondja, neki gumiban nem megy.

Szerintetek, màr teszteljek, vagy még várják vele, hétvégéig, amikor rendesen meg kellene indulnia?

Előre is köszi!


2023. nov. 8. 00:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy az utolsó alkalommal picit erősebben ujjazott, ami utàn voltak felfázásos tüneteim, ami 1 nap alatt megszűnt kb., Nospàt vettem be rá. Talán ez is megzavarhatott ott valamit?
2023. nov. 8. 00:19
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, csomó tünetem megvan, ami menzi előtt szokott lenni. Hangulatingadozás, idegesség, falási rohamok, hőhullàmok.
2023. nov. 8. 00:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp várj legalább hétvégéig, de inkább még 1 hetet.
2023. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedj fogamzásgátlót ha megszakításosan szexelsz..Ha ő nem akar gumit húzni majd a gyerektartást akarja fizetni, kérdezd meg tőle.
2023. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Később kell, majd tesztelni. Meg szakítás minden, csak nem védekezés.
2023. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumiban nem megy, akkor mással kell védekezni,de a megszakítás az nem elég.A no-spa az semmit nem zavart meg,viszont ha úgy ujjaz,hogy az fáj,meg görcsölsz utána,az nem igazán normális.Ha hétvégéig semmi nem lesz, akkor vegyél egy tesztet.
2023. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is a Nospàra gondoltam, ami bekavart, hanem, hogy nem sérthetett-e ott meg valamit, de akkor talàn véreztem volna, vagy nem tudom..

Igen, pénteken legkésőbb tesztelek, ha addig sem jön meg, mert múltkor akkorra màr beindult, szóval.

2023. nov. 8. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát attól,ha mondjuk hámsérülést okoz, attól még a menzeszednek meg kellene jönni,a kettő független egymástól.Sőt,ha egy állat,és szétöklöz, akkor is a ciklusodnak működni kéne,mert az nem fizikai hatástól van,vagy nincs,hanem hormonális dolog.Szerintem nem vagy túl tájékozott a témában,olvasgass.
2023. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, persze, ez igaz. Igazából nem is kifejezetten erre gondoltam, hanem itt olvastam, hogy lány írta, hogy szokott lenni felfázása/gyulladás, és emiatt van, hogy csak pàr csepp vér a menstruációja. De sajnos nekem még az sincs.:/
2023. nov. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!