Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen márkájú terhes harisnyá...

Milyen márkájú terhes harisnyát ajánlo,tok? A sheinről rendeltem de állandóan lecsúszik, kényelmetlen.

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak rossz a meret. Neked akkor eggyel nagyobb kell.
2023. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, milyet ne. H&Meset próbáltam, nekem nem jött be. A has rész óriási volt, a combja szűkös, pedig XLeset rendeltem 73kgra... A Westenben van egy mama ruha bolt, egy kicsi butik, nem jut eszembe a neve. Ott vettem egy tök jó farmert, hozzá adtak ingyen harisnyát, az sokkal hordhatóbb volt, de az sem volt nagyon kényelmes. Remélem, ez is segít valamennyire. Én végül egyébként anyukám nem terhes harisnyáit hordtam el kb 6 hónapos korig jó volt, de azt nem tudom, honnan szerezte. Szerintem no name helyekről. Az csak simán 1 mérettel nagyobb volt.
2023. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 mérettel nagyobb kell neked, de nem terhes harisnyát is kipróbálhatsz.
2023. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap vettem lelosit. Ez kb tökéletes. Mondjuk az ára még akciósan is elég durva volt :S.

Olcsóbb kategóriából nekem a LIDL-ösek jöttek be nagyon de most hetek óta nincs a boltban, vagy a bon prixesek, de az nem a legjobb minőség mondjuk. Otthonra meg szaladozósnak jó.

2023. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kismama legingset hordtam a farmer alá,ha hideg volt.A harisnya nekem amúgy is baromi kényelmetlen.Szoknyát mondjuk egyáltalán nem hordok,úgyhogy ha ahoz kérdezed, akkor nem tudom,én utálom azt is.
2023. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bakker pont tegnap rendeltem a sheinről. Remélem jó lesz. H&M-et néztem még de azért ott elkérik az árát. Fehérnemű boltban fogok még körbenézni. Nem feltétlenül a legdrágább Calzedonia és társaiban hanem a sima no name boltba megyek majd.
2023. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a nem terhes harisnya szorít.Xs -s nadrágot hordok S-es harisnyát vettem az kicsi mert magas vagyok az M meg lecsúszkál.Ha kisebbet veszek szorítja a pocim.58kg vagyok 167cmvel.7hónapos
2023. nov. 8. 09:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Ruhákhoz, szoknyához kérdezem :) Nem nadrág alá :)
2023. nov. 8. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!