Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna...

Csak én vagyok ilyen béna sportbabakocsi-ügyben? Állandóan belerúgok a kerekek tengelyébe, és a tolókar is rövid, kényelmetlen tolni!

Figyelt kérdés

Még csak háromszor használtuk a szép új sportkocsinkat,de már kikészültem tőle. Mi lehet a megoldás? Anyagilag nem fér bele még egy másik babakocsi is.

Ilyen a babakocsink:

[link]


2011. márc. 26. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is hasonló kocsink van hasonló problémákkal,sőt,a miénket a járdára is nehéz felbillenteni. Megoldás annyi,hogy majd megszokod.
2011. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem csak te vagy béna az egész kocsinak rossz a kialakítása, vagy eladod vagy megszokod sajnos
2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Furcsa,mert olvastam,hogy valaki nagyon meg van elégedve ezzel a babakocsival...
2011. márc. 28. 14:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen van: [link]

én még 6 ezerért vettem, hogy buszozáshoz jó lesz

háát tényleg max arra esz jó, mert hogy tolni nem bírom sokáig, ugyanaz a bajom mint neked, a legrosszabb hogy előre kell kicsit hajolnom hogy tolni tudjam, és ez kínszenvedés

ha egy pici gödör van a járdán, már megakad, a múltkor szegény gyereket majdnem kiborítottam ez miatt, szóval gáz a kocsink :(

2011. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"esz jó" = lesz jó
2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg megszokni, ha nem megy, add el! Valószínű magas vagy a kocsihoz. Nem valami szimpatikus az eladók részéről, hogy nem mondták, milyen magasságig ajánlott.
2011. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?
2011. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magas,168 cm. A férjem 175 cm,ő sem bírja maga előtt tolni 2 kézzel...
2011. márc. 28. 16:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy bena az tuti. Nekunk ilyen van es hasonlo problemaval kuzdok. Nem rugok bele de a tolokar nekem is rovid. Pedig minden mas nagyon jo es konnyen osszecsukom ha buszra szallunk, nem nehez kocsi de a tolokar. Ahhhh!!!!

[link]

2011. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

sajnos emiatt nem szabad venni "olcsó" kocsit...


először nekem is olcsóbb esernyőkocsim volt, gyűlöltem, el is adtam. majd használtan vettem, pont emiatt, bébé confort trophy babakocsit. többe került, még használtan is, de nagyon jó.

ráadásul ha ennek koszos a huzata, lepatentolom, és bedobom a gépbe, és tiszta is....


szerintem add el, ha még garis, könnyebb eladni. esetleg a bolt nem veszi vissza?....

2011. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!