Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is keményedik a sok...

Másnak is keményedik a sok front hatásàra a hasa?

Figyelt kérdés

Nekem nem minden nap, de ha valami komolyabb front jön, mindig bekeményedik a hasam. Szedem a Magnerot max adagját, de semmit nem ér. Ma voltam cukorterhelésen és másik kismamàval és ő is mondta, hogy szinte egyfolytában kemény a hasa, meg neki néha még görcsölget is. De mindenki csak legyint a problémára, orvos, eü-s ismerősök, hogy tök normális, mert sok a front és amúgyis a baba okozza nekem már ezeket S keményedéseket, ahogy mocorog, nem kell vele nagyon foglalkozni. Nem kellemes, de hát majd a szüléssel ez is , a többi tünet mellett megszűnik.

Nektek is vannak mostanság keményedések? A magnézium pótláson kívül mit lehet rá vagy szabad még rá használni? Nálam ülő fürdő kizárt. De nincs valami izomlazító gyógytea, vagy mit tudom én, ami segíthet?



nov. 9. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Megkérhetlek, hogy ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor ne írj?! Nem kötelező ám, ha hasznosat nem tudsz, akkor a hülyeséget nem kell leírni.
nov. 9. 12:53
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Sok pihenés és magnézium szedése ajánlott. Fronton is keményedik a has, de nem lesz gond. Terhesség ilyen.
nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hármas! Ennél több magnéziumot nem tudok már szedni és pihenni sem tudok többet sajna. De mondjuk a keményedés közben mindig érzem a babát is hogy nagyon aktív, mintha ő idézné elő, hogy véleményedjen a hasam. Érdekes.

Hát már nem stresszelek ezen konkrétan, csak érdekelt, hogy más hogy van ebben az időjárásban.

nov. 9. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Akkor a baba is okozhat, fájdalmat és kemény pocakot. Babára és mindenre hat szülésig, a front sajnos.
nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. és 5. Badboy, szóval annyit tud a terhességről, mint majom a szorzótábláról...

Sajnos gyógyteát erre nem használhatsz, és a pihenés sem feltétlenül segít, hisz nem túlterheld magad, hanem front miatt van. A magnézium sem csodaszer.

Csak kitartást tudok kívánni.❤

nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Én is hasonlót éltem át ,keresd fel a körzeti orvost (tudom félreérthető de nem azt jelenti) fucking indigentiam kérjél étrend kiegészítőt ,ha nem is teljesen de nagymértékben javítja a tüneteket.

nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hetes! A körzeti orvos nem csinál semmit, nem is ért ezekhez a dolgokhoz a mi dokink.
nov. 9. 15:14
 8/10 anonim válasza:
Lehet a patikus is tudja miről van szó ,nem receptköteles .Mondjuk nekem szerencsém volt a körzetivel ,bár belgyógyász de sokat segített a terhesség alatt .
nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7# hát ennek nagyon jó neve van, már csak poénból is felhozom a háziorvosnál 😂


Nekem is keményedik a hasam, meg olyan érzés, mintha izomlázas lenne, pedig elhiheted, esélytelen, felülni se bírok, nem hogy felülésezni. Azt mondta a védőnő, hogy igyak sokat, de tényleg, ne eleget, hanem sokat. Az valamennyit segített, plusz a magnézium meg a pihenés. 20 perc séta alatt már vonszoltam magam...

nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 ismerős ez az állapot csak izomláz nélkül 🙂.
nov. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!