Szülés kezdete?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba el kellett mennem a mosdóba kicsit görcsölt is a hasam majd vissza lefeküdtem és hirtelen meleg érzést éreztem odalent mint akinek megjött. Majd felálltam és ilyen átlátszó szerű folyadék folyt ki belőlem de nem sok. Majd fél órával később ez a folyadék rózsaszines lett utána megint átlátszó. A görcsök rendszertelenek. 40+1 hetes kismama vagyok valaki tudja mi lehet(ett) ez? Első babàmat várom

2023. nov. 10. 09:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Nyák dugó el ment talán. Setalas a pihenés és a fürdő és a zuhany sokat segít. Ha elmúlik, akkor joslo fájás. Magzatviz teszt is létezik. Valami elindult nálad, de hamarosan szülni fogsz. Nézesd magad meg, könnyű és gyors szülést.
2023. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Olyan jó helyen lakok hogy gyógyszertár nincs közelbe nyitva vagy valami ahol tudnék ilyen tesztet venni. Néha beköszön egy kis görcs de már egyre ritkábban mint előtte. Nagyon félek nehogy baja legyen. Írtam védőnőnek ő csak annyit mondott hogyha 5 perces fájásaim vannak akkor induljunk.
2023. nov. 10. 09:44
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
A zuhany segít, ha elmúlik joslo, ha nem múlik akkor szülni fogsz jön a gyerek. Védőnőd jól mondta, sajnos ez a falu és település dolgot meg értem. Semmi nincs, ha terhes az ember.
2023. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Megprobálom csak elég ilyesztő volt ez a folyás főleg hogy rózsaszines volt.
2023. nov. 10. 10:20
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Magzatviz volt szerintem, meg tagulasi verzes.

Nem szeretnel mar korhazba menni? Ha szivarog, azzal nem lehet napokat otthon ucsorogni, be kell menni!

2023. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is magzatvízre tippelek. Kényelmesen készülj össze, aztán menj be megnézetni. Max hazaküldenek.
2023. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

*iJesztő

Simán lehet, hogy indul a buli, ennyi idősen már bármelyik pillanatban jöhet. Szerintem menj be a kórházba, nézzenek meg.

2023. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért... Azóta nem szivárog
2023. nov. 10. 12:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először jöttek a görcsök,aztán kis víz,ugyanúgy rozsaszines cucc.majd vérzés,és rendes öt perces fajasok.

A korhazba érve folyt el a vízen rendesen.

2023. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha mar egyszer folydogalt, akkor megrepedt a burok. Fertozesveszelyes igy lenni, de te persze te tudod.
2023. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!