Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pisiles normalis ejszaka?

Mennyi pisiles normalis ejszaka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptam antibiotikumot, mert volt ver a vizetemben illetve hogy nagyon sokszor jarok pisilni. 13 hetes terhes vagyok, egy ejszaka siman ki megyek 6-7x mosdoba. 😫 hiaba szedem a gyogyszert, nem lett kevesebb..

2023. nov. 12. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
29 hetesen 1x járok mosdóba éjszaka, max néha 2x ennyi.Nappal sem rohanok a mosdóba 4-5 alkalomnál többször.Átlagos.
2023. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 6-7 sok, sosem jártam ennyiszer éjszaka. Most vagyok 38 hetes, éjszaka 4x voltam, de ez nem mindennapos, csak tegnap teázós idő volt😁

Szerintem neked a hugyúti fertőzés miatt kell ennyiszer.

2023. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dokim is azt mondta. De az antibiotikumtol se lett jobb, pedig szedem 3 napja. Illetve iszok meg tozegafonya szirupot.
2023. nov. 12. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez a pisilés, rendben van. Nem mindenki pisil, egyforma mennyiségben.
2023. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, húgyúti fertőzésed van, ezért kapsz antibiotikumot, ezért kell wc-re szaladgálnod. Igyál sok (SOK) folyadékot, vizet, gyümölcsteát, egy-egy bögre zöldteát és a tőzegáfonya szirup is jó, néhol lehet kapni ivólevet is (azzal óvatosan, mert cukros). Szedd végig az antibiotikumot, és ha utána sem javul jelezd az orvosnak, van, hogy kell más típusú antibiotikum. Egyébkét igen, valóban sok ez (16. héten én max. 1x kelek éjjel, de van, hogy végigalszom, igaz akkor már reggel nagyon szaladás van).
2023. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán kimegyek 6x. Most voltam labor vizsgálaton, semmi bajom.

Próbálok sokat inni, illetve nálam a baba nagyon szeret a húgyhólyagomon pihenni. 😅 Akkor egyből mennem kell .

2023. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!