Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki nem kívánja az együttlétet?

Figyelt kérdés

8 hetes vagyok. Mióta megtudtam, hogy terhes vagyok, mintha elvágták volna a libidómat. Vannak émelygős, hányós napok, amikor rosszul vagyok, de olyanok is, amikor viszonylag jól érzem magam, mègsem tudom rászánni magam. A melleim is nagyon érzékenyek, az is zavar.

Eddig sem volt napi szinten szex, de most egyáltalán nem kívánom. Az elején egyszer azt álmodtam, hogy szex után elvetéltem, lehet azért van bennem ez a félsz...

Férjem megérti, nem erőlteti. Megoldja magának... de félek, hogy emiatt megromlik a kapcsolatunk.

Valaki, aki ugyanígy van/volt ezzel? Csak az első trimeszter ilyen, vagy végig erre lehet számítani?


nov. 14. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ugyanígy volt, de nekem egyrészt a rosszullétek miatt, másrészt féltem az orgazmus miatti méh összehúzódástól, meg olyan furcsa érzés volt bennem, hogy ő meg ott van közben. :D

Aztán nekem kellett, hogy elmúljon a rosszullét, illetve, hogy megtörténjen a 12 hetes genetikai uh, ahol megtudtam hogy minden rendben van vele/velem.

Utána visszatért. :)

nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha elmúltak a rosszullétek, ráérsz ezen gondolkodni, hogy miért nem kívánod a szexet, ha még így lesz. Az első terhességem alatt végig veszélyeztetett voltam, a szülés után három hónapig tartott felépülni,nem okozott törést a kapcsolatunkban. A második terhességem alatt brutális rosszullétek vannak, 0-24-ben hányok. Nem gondolom, hogy a szex vagy annak ideiglenes hiánya a kapcsolatunk alapja. Az intimitás fontos.
nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
36hetes terhes vagyok. 10 ujjamon meg tudom számolni, hányszor szexeltünk ez idő alatt.. az elején a rosszullét miatt, a közepén elkezdett nyílni a méhszáj így inkább visszafogtuk magunkat, most meg egyszerűen annyira kényelmetlen minden testhelyzet, hogy elmegy a kedvem, illetve annyira elfáradok estére a nagyobb miatt, hogy eszembe se jut. Van, hogy más módon oldjuk meg, minden este összebújunk, sorozatozunk, minőségi időt töltünk együtt.
nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyet értek a hármassal. Nálunk is ez a helyzet.Annyi hogy én a 29.hétben vagyok nincs méhszáj nyilas de igysem kívánom.Tökéletes a kapcsolatunk.Utoljára 2 hete voltunk együtt.
nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1x se szexeltunk a 40 het alatt, mert az egyik kisbabám elment a 6.héten (ikrek)

Libidóm az egekbe volt, kielégitettem a párom,nekem ez is jol esett, de én sosem mertem semmit, a párom sem. Tabu volt a szex, meg az orgazmus.

dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!