Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy más kismama is, hogy...

Volt úgy más kismama is, hogy annak ellenére, hogy az orvos nem tiltotta meg az együttlétet ő mégsem akarta?

Figyelt kérdés
Öt hónapos várandós vagyok, de ezalatt az idő alatt kétszer voltunk együtt a férjemmel és egyszerűen nem is akarok. Még mindig nem vagyok teljesen jól, van egy kis hányingerem meg rossz a közérzetem is, gondolom ez is közrejátszik, plusz olyan furának tartom, hogy ott van a baba és mi együtt vagyunk. Érezte ezt más is? A férjem nem csinál ebből nagy ügyet, megérti, hogy nem vagyok teljesen jól, csak nem tudom, hogy ez mennyire normális, hogy volt-e/van-e így mással is?
2017. jún. 19. 11:00
 1/8 anonim válasza:
86%
Én 3 hónapos vagyok de még nem voltunk együtt egyszer sem miota állapotos vagyok és nem is vágyom rá..nem tudom hogy ez majd fog e változni.
2017. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ez tökéletesen normális. A hormonok mindenkire másképpen hatnak.


Nem, nem kell lefeküdnöd a férjeddel, csak azért, hogy ne hagyjon el, ne csaljon meg, még mielőtt ezt valaki felhozná. Nem, nem is kell neked őt boldoggá tenni orálisan vagy kézzel sem. A szex csak akkor az, ha mindketten vágyják. Ha csak azért van, hogy a másik nehogy hisztizzen, az nem az.


Beszéljétek meg, ennyi. Igen, túl fogja élni pár hónapig szex nélkül. Neki ennyi az áldozata a gyerekért. Neked a terhesség, a szülés, a szoptatás és a szexmentesség is, a munkaerőpiacról való kiesés mellett.


Feltételezem, hogy egymást szerető és tisztelő pár vagytok, így ebből sem lesz semmilyen probléma. Problémamentes terhességet, és gyors szülést kívánok neked! :)

2017. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az első terhességem vérezgetéssel indult, ami elmúlt, de aztán mégis kései vetéléssel végződött félidőn túl. Második terhességben nem volt semmi probléma, mégsem mertünk együtt lenni az előzmények miatt. Most megint terhes vagyok, ráadásul ikrekkel, így megint nem merünk kockáztatni, pedig az orvos nem tiltotta meg. A libidóm egyébként is nulla a második trimeszter elejétől... :)
2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok. Most 24 hetesen. Igaz, voltunk együtt néhányszor, de nem túl gyakran. Az elején nagyon nem kívántam a szexet, 12. hétig semmiképp nem akartunk, később a hányinger zavart. Most az állandó fáradtság, fájások. Az én párom sem csinál ügyet belőle.
2017. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Jelen! Kedv az lenne, csak a kivitelezés nem jó. Vagyis nem esik jól a gyakorlatban. Na meg aztán féltjük a picit. Szerencsére a férjem nem csinál nagy ügyet ebből. Megoldja magának (h engem ne izgasson fel, mert nem akarok még csak az orgazmusig se eljutni) vagy ha erősnek érzem magam besegítek neki.
2017. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ui: 28hetesek vagyunk
2017. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség elején és a végén semmi kedvem nem volt. Az elején, persze tudom, hogy ez butaság, de mindig arra gondoltam, hogy ott van és érzi :D Az utolsó hónapban szétrúgta a Kincsem a bordáimat, alig bírtam menni akkora hasam volt, szóval nem vágytam rá.
2017. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Első terhesség alatt az elején nagyon rosszul voltam, aztán pár hétig tiltva volt. Utána lehetett volna, de annyira száraz voltam, mint a sivatag, nagyon fájt meg kedvem sem volt hozzá. Párszor azért együtt voltunk. A vége felé meg minden kényelmetlen volt, meg talán a férjem sem kívánt annyira, így hogy mindenhol ott volt a hasam.

Másodszorra szintén semmi libidóm, gondolom a hormonok miatt. Nincs tiltás, de nincs hüvelyi közösülés, hanem elintézem a férjemnek "máshogy".

2017. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!