Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs pizsamám, pizsama nélkül alszom.Hamarosan szülök vettem pár hálóinget(terhes hálóinget szoptatáshoz) És szeretnék venni 2 db 2 részes pizsamát( felső+hosszú alsó) Na most milyen méretet vegyek? terhes méretet hogy a hasam kényelmesen legyen szülés után??( ugyebár nem megy vissza a has rögtön) vagy rendes S méretet amilyet hordok/hordtam terhességem elött?
nov. 14. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhes pizsit inkább. Pl egy császár esetén nyomhat ha szoros.

Én utálom a hálóingeket de szülés után egy darabig használtam itthon.

Később a kismama leggingsben aludtam.

nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amibe belefersz. Ne olyat vegyel, ha mostanaban tervezed hasznalni, ami jo lesz majd egyszer :D

Amugy szules utan en is inkabb haloinget hordtam, pedig egyebkent nem szeretem oket. De annyira rottyon voltam, hogy a gatyamat alig birtam felhuzni, amikor hazamentem a korhazbol, fizikai fajdalmat okozott az oltozes, igy en haloingben eltem egy darabig meg otthon is 😅

nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pizsamából egy mérettel nagyobbat rendeltem, mint a normál méretem (S helyett M). Ha hirtelen visszatérne a normál alakom az M-es se fog leesni rólam, pizsamában kényelmesebb is ha bővebb.
nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából xs méret vagyok most kezdem kicsinek találni az xs-t azért rendelnék S-est de hogy normált rendeljek vagy terhest.? ezért sem értem amit a kettes ír " amibe beleférek" hát passz mi lesz jó szülés után, első gyerekem, has az nyilván marad egy normál nem terhes gatya szoritana szerintem :(
nov. 14. 14:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Kórházba vinném, hogy akkor pont szülés után mi javasolt az érdekelne.
nov. 14. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kórházba szerintem hálóing inkább. Legyen kényelmesen hosszú, hogy ne legyen kellemetlen hogy kilóg a feneked belőle.


Nem az lényeg, hogy "terhes" hálóing/pizsama legyen, hanem az, hogy élő tudd belőle venni a melled. Ez lehet egy sima elöl gombos hálóing is, nem kell speciálisan szoptatósnak hirdetett.

nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen olyat vettem ami elöl gombolós. Szeretnék egy hosszu pizsamát is.Leggings-et viszek a kismama leggingseim viszem.amugy a többi szoritana a hasam mert gumis. Csak nemtudom h terhes 2 reszest vegyek a gatyó miatt vagy sem :(
nov. 14. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, mivel a kismamas jo, ezert vegyel azt, igy ertettem, bocsi.

De ha van leggingsed, akkor biztosan nem vennek most kulon pizsit, hordanam azt, max hozza beszereznek 1-2 szoptatos felsot, azt biztosan sokaig hasznalod majd. Vagy nem biztos, nyilvan nem lehet tudni, hogy meddig szoptat az ember, de erted.


En szules utan egyebkent kb 2 hetig hordtam meg a kismama leggingset, utana mar simat. De nyilvan nehez kiszamolni, az is lehet, hogy te mar szules utan 3 nappal is fel tudod venni a korabbi ruhaid, ki tudja 😅 Nem vasarolnek annyira be, hasznalnam, amim van.

nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm.Igen van 3 kismama leggingsem 1 szoptatós pólóm a hálóingekhez plusszba.Sheinről szeretnék beszerezni egy 2 reszes pizsamat.Terhes pizsit veszek :) Köszönöm szépen :)
nov. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!