Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan ember aki írt...

Van itt olyan ember aki írt az oep-nek méltányossági kérelmet, mert nem volt elég ledolgozott napja, és ezért nem járt volna végig táppénz a tgyás megkezdéséig?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi napod hiányzik?
2010. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okt.7-től kiírt sajnos a doki és onnantól 99napig jár a táppénz. Március 20-ra vagyok kiírva.

Kb 1 hónap fog hiányozni.

Sajnos a két munkahelyem közt több mint 30 nap telt el, ezért csak a legutóbbi/jelenlegi számít:(:(

2010. okt. 20. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Táppénz után jelentkezz be munkanelkulire. Én is nemsoka bejelentkezem.

De azért nem árt, ha beszélsz erről egy társadalombiztosítási szakértővel. Én is onnan kertem tanácsot. A www.nlc.hu -n a szakértők között találsz egy ilyen hölgyet. Én is tőle kérdeztem először, hogy mit tegyek.

Én február végére vagyok kiírva.

2010. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ahhoz nem kell a munkaviszonyt megszüntetni?

Ezt nem értem basszus. A szabadságomat nem vehetem ki?

vagy nincs is szabim:)áá

2010. okt. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!