Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mennyi hónap együtté...

Kismamik! Mennyi hónap együttélés vagy járás után döntöttetek úgy hogy gyermeket vállaltok? És mennyi idő kellett a babásodásig?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:43
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, nem vagyunk és nem is leszünk házasok (egyikünk sem vágyik rá), már van egy 13 hós fiunk (akartuk, jött első hónapban) és 11 hetes terhes vagyok, ezt is akartuk, jött első hónapban. :)
2010. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Milyen szerencsés vagy hogy elsőre sikerült.Sajnos nekem nem adatik meg ez valószínű a PCO-m miatt.

Jó baba várást kívánok Neked is.

2010. okt. 25. 13:06
 53/59 anonim ***** válasza:
12:57-es vagyok: kitartást és drukkolok, hogy hamarosan te is babás legyél.
2010. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedves Tőled!Remélem hamarosan én is babás leszek.
2010. okt. 25. 13:49
 55/59 anonim ***** válasza:

Hát mi tavaj határoztuk el hogy jőhet a baba akkor már 13 és fél éve voltunk együtt...Áprilisban megbeszéltük májusban megfogant juniban pedig plusz tesztem volt.DDD

Szoval elsőre sikerült.Az eljegyzés nagyon korán megvolt fl évre a megismerkedésünk után.Esküvő csak tavaj decemberben akkor már asszem 26 hetes voltam.Februárban született meg a babánk azóta lassan 9 hónapos szépség.

Esküvőt feleslegesnek tartottuk igy is csak ketten mentünk el 2 tanuval.Ennyi év eggyüt élés utánn.Csak a baba miatt lett.Albiba nem akartunk saját lakást és hát most jutottunk egy sajáthoz.Ugyhogy nállunk későn lett baba de legalább kiéltük magunkat buliztunk stb...A párom 34 én 33 vagyok...

2010. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Mi 10 éve májusban ismerkedtünk meg, októberben már pozitív lett a teszt, januárban összeházasodtunk, júniusban megszületett a kisfiam, idén márciusban pedig a kislányom!
2010. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked is a gyermekeidhez.Minden jót kívánok.
2010. okt. 28. 09:07
 58/59 anonim ***** válasza:

Mi tavaly decemberben kerültünk össze a párommal. Én válófélben voltam, ő egy élettársi kapcsolat után. Idén márciusban költöztünk össze. Március végén meg is fogant a baba. Decemberben fogok szülni, 36 évesen első baba.

33 hetes km

2010. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Boldog babavárást kívánok!
2010. nov. 2. 15:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!