Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van hogy mióta terhes...

Mitől van hogy mióta terhes vagyok azóta rengeteget fáj a fejem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad, hogy milyen korú a terhességed.

Nekem az első 12 hétben migrén szerű fejfájásom volt, majd enyhültek a tünetek és végül a 16. héttől teljesen panaszmentes vagyok. Az orvosom szerint a hormonok változása okozta, valamint az, hogy az elején nagyon alacsony volt a vérnyomásom is.

Ne izgulj, ez természetes. Van akinek fáj a feje, van akinek nem. Van aki hányós, van aki azt sem tudja milyen is a rosszúllét. Kitartás! Azért a vérnyomásod ellenőrizd, mert az önmagában is okozhat fejfájást.

32.hetes kismama

2009. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte az elejétöl fáj a fejem.Ma is már a 4.nap,hogy egyfolytában fáj.Nekem a vérnyomásom rendben van,mert lehet attól is vagy vérszegénység miatt is.
2009. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát Én még nagyon az elején vagyok a terhességnek kb 5-6 hetes.De iszonyat néha valamikor meg semmi.De amikor a fejfájás meg a szédülés meg az émelygés egyszerre az valami szörnyű volt tegnapelőtt.Te hogy viseled?
2009. jan. 3. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!