Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok. Az...

32 hetes terhes vagyok. Az utóbbi pár hétben rengeteget eszek. Mitől van ez? (és nem hízok, megálltam a 61 kilónál

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!!

sajnos az okát én sem tudom :) de kb.én is ettől az időtől lettem "éhenkórász" :) pedig eddig jól bírtam, meg kívánós sem voltam. az elmúlt hetekben viszont mindig ennék, szóval szerintem ez normális. annak pedig, hogy nem híztál, örülj!!

boldog pocakoskodást!!

37 hetes kismami

2008. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így voltam, amikor terhes voltam.

Az elején híztam, pedig alig ettem. 6 hó alatt 10 kiló.

Aztán utána, amikor "zabáltam", el kezdtem fogyni.

a védőnő nyugtatott, hogy ne aggódjak, ami a babának kell, azt megszerzi.

Végül plusz 7 kilóval mentem szülni...

Szerintem nyugi, nincs semmi baj, ha fogysz.

Én úgy fogtam fel, hogy egy kis kannibál a kisfiam, és megesz:) És a való életben is egy kis éhenkórász, nagyon szereti a hasát:)

2008. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elején zabáltam folyamatosan. Szerencsére most már nem, mert a gyomrom is nyomódik.

Furcsa dolgokat idéz elő a terhesség ;)

35 heteske.

2008. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még nem fogytam csak nem hízok ami azért fura mert rengeteget eszek.
2008. nov. 4. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!