Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon milyen irányban fekszik...

Vajon milyen irányban fekszik a baba ezek alapján?

Figyelt kérdés

Fent keményebb a hasam, lent puhabb. A lábát fixen jobb oldalt felül szokta kidugni. Viszont a koldokom alatt is szokta valamilyet mozgatni.

Bal oldalt érzek simulast, a hata talán arra néz. Csuklani bal oldalt lent szokott.

Utolsó ultrahangon ült 35 hetesen. Fent volt a feje es jobb oldalt az arca előtt a keze es a labai.

Most viszont 37 hetesen kézzel vizsgált az orvos es azt mondta érzi, hogy lent be van illeszkedve a feje. Lehetséges hogy téved a tapintasos vizsgálat?



nov. 21. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a keményedés része semmit se jelent. Nekem végig felül keményedik, vagy hát ott érzem jobban, aztán mindig máshol fekszik.
nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem befordult. Nekem is faros volt a 37. hétig, most pont úgy érzem, ahogy leírtad és be van fordulva. Felül a kemény rész a popsi.
nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oh, hát en nem örülök akkor. Császárt szeretnék, de ha befordult nem lesz az
nov. 21. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne akarj császárt...(egy császáros anyuka)
nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akarj császárt. (Egy császáros anyuka)
nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Én is császárt akartam. De a kislányom nem, nagyon hamar lefordult.

Így utólag örülök hogy nem lett császár. Nyugodtan rajtam tudott feküdni, rövidnek mondanám a felépülést is. Azért a császározás egy elég komoly dolog.

Miért szeretnél azt?

nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 negatív és egy pozitív szülésélmény után rettegek egy újabb hüvelyi szulestol, pedig mindennapos vagyok már...

Örültem volna, ha nem fordul be, de ha így szeretne világra jönni, elfogadom.

Egyébként olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik mindkettőt átélték, bár úgy is lehet, ilyen is, olyan is. Minden szülés más.

Könnyű szülést kívánok! Bízz magatokban! Én is próbálok.

nov. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát még nem fordult be. Ki írtak csaszarra, két hét alatt kiderul megfordul-e még
nov. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!