Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héten forult...

Kinek hányadik héten forult meg a baba fejvégű/"normál" irányba? És akinek maradt medencevégű fekvésben, hányadik héttől volt úgy?

Figyelt kérdés

Doki ugye azt mondja hogy kb szülésig megfordulhat farosból, csak tapasztalatok érdekelnének.

Köszönöm.


2017. nov. 17. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. hét óta koponyavégű a baba, most, 39 hetesen már remélem, nem változtat ezen. :)
2017. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 30hetesen fejvégű volt,33 hetesen medence. Most várok,3 hét múlva kell visszamennem uhra,hogy befordult e vissza. Védőnő szerint nem sok esély van rá
2017. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A védőnő nekem is a 30 hetet mondta határként, doki mondta hogy akár szülésig.

18 hetes Uh-n fejvégű

22. héten medence

most a 26. héten még mindig medence végű volt és nem is egy túlpörgött baba. Eddig.

Csak mert ugye kilátásba helyezte a nőgyógyász a császárt, ha marad így...

Szívesen veszem még a válaszokat :)

2017. nov. 17. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
38 hetes múltam ikrekkel, a egyik baba még mindig forgolódik. Onnan tudom, hogy 2 naponta van UH, érezni nem érzem. Szóval innentől azt mondom, gyerekfüggő teljesen. A másik baba kb. 30. héttől mindig koponyavégű, emez meg pörgettyű még mindig. Durva, de ez van.
2017. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, hüvelyire készülsz, ha mindkettő befordul? Nagyon ügyes vagy! Szorítok!
2017. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves #5-ös, ma voltam áramláson és nem hiszed el, de megint megfordult!!! 😂😂😂 Az UH-s doki mondta, hogy így akár hüvelyi szülés is lehetne. Mondtam, hogy sajnos az előző császár miatt nem arra készülünk.
2017. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!