Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis progeszteron huvelyku...

Normalis progeszteron huvelykup mellett ez a barnas huvelyfolyas?

Figyelt kérdés

8. Napja 2*200 utrogestan huvelykupot hasznalok. Ma vagyok 4+6


Barnas huvelyfolyast latok a beteten, csatolok kepet is rola:

[link]


Nagyon felek tole, hogy ez mar barna pecseteles, aminek progi potlas mellett nem szabadna megjelennie.


Masnak volt ilyen? Lehet, hogy ez nem a mehembol jon, hanem a kup oxidalodik?


Kerlek nyugtassatok meg :(


nov. 24. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
A kep nemigazan adja vissza jol. Inkabb sargasabb, mint pirosasabb. Biztos, h nem friss ver.
nov. 24. 13:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Én annyiban tudok hozzászólni, hogy én Ultrogestant használok, de nekem ami kijön az fehér, nem sárgás vagy barnás. Milyen színű a kúp?
nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Feher szinu
nov. 24. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként 4+6 napos tehes vagy mensitől számítva? Most láttam, hogy te is Ultrogestant használsz. Pozitív teszttől használod? Van valami oka vagy csak elővigyázatosság?
nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Cikluskovetessel tudom a peteeresem, onnan szamoltam a 4+6-ot. 12.dpo-tol hasznalom az utrot. Elovigyazatossagbol kaptam a pco+ir-em miatt
nov. 24. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
De akkor van pozitív teszted?
nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy van, 9. Dpo-tol
nov. 24. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, na ezt nem írtad, így már tiszta :) Orvosnál gondolom még nem voltál. Van már időpontod? Egyébként ha csak ennyi és abbamaradt én lehet nem foglalkoznék vele, sajnos az Ultron kívül az orvosok se tudnának többet tenni
nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, a terhesseg kategoriaba irtam a kerdesem, azt hittem, innen egyertelmu. Hetfo este fog tudni orvos megvizsgalni. Tudom, hogy nincs erre semmi terapia, az erdekel, hogy masnak volt-e ilyen tapasztalata a kep alapjan.
nov. 24. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hüvely falát irritálhatja a kúp és mivel most jóval vérzékenyebb a hüvely is (fokozott vérellatás miatt), így bármikor megpattanhat egy pici erecske és még a hüvelyben oxidákódik. Sokaktól hallottam, hogy "kikezdte" őket a progeszteron kúp.
nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!