Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetes vagyok. Barnás...

6+5 hetes vagyok. Barnás folyásom van. Voltan dokinál, minden rendben. 5mm-es élő embrió, szívhangja is van. Írt fel progit, hüvelybe használom 3. napja. A barnás folyás még mindig meg van. Nagyon aggódok, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Dec. 5-én megyek legközelebb dokihoz. De nagyon félek, hogy minden rendben legyen.

#barna folyás #progeszteron #Folyas az 1 trimeszterben
nov. 24. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem hívod fel az orvosodat?
nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nyugi, ez sokaknak van, ha a baba amúgy rendben volt uh-n, nem várható gond.


Nekem is volt, kaptam progeszteront, idővel elmúlt. Amikor elveltéltem, akkor előtte napokig tartó piros vérzés volt, egyre erősödő.


Tudom, hogy nehéz ilyenkor nem rástresszelni, de csak azt tudom írni, egy kis barnázás még nem gond. Sok dologtól lehet, minimális pici hematóma, gyengébb nyálkahártya, ilyesmi. 7 hetesen már egyre kevésbé valószínű, hogy gond lenne, ha a baba rendben van egyébként.

nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugtattál. A doki elég alaposan és normálisan megvizsgált azt mondta, hogy nincs semmi gond. Használom továbbra is a progit és remélem nem lesz gond.
nov. 24. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál, amikor a doki az 5mm-es CRL-t mérte? Illetve hogy-hogy vissza kell menned december 5-én? Az már a genetikai lesz vagy más okból hívott vissza?
nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, mintha én írtam volna a kérdést. Ugyan itt tartok, és ugyan úgy barnázásom van minden nap. Írhatok privát üzit?
nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont 6 hetes voltam, az 1. Trimeszterben 2 hetente van vizsgálat, ezért megyek dec 5-én is 8 hetesen. Genetika 10-11 hetesen van.
nov. 24. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen szuper, hogy már volt szívhang és a méretei is jók.

Akkor nem probléma miatt hívott vissza a doki, hanem csak a szokásos. Szerintem minden rendben lesz veletek, segíteni fog a progreszteron. Drukkolok! :)


Off: én 6+6 hetesen voltam terhességmegállapításon, de csak a genetikaira hívtak vissza (pedig magán). Szuper, hogy nálatok két hetente van vizsgálat! Én most vagyok 11+3 és még majdnem két hét van a genetikai vizsgálatig - így nekem 6 hét kimaradt (gyakorlatilag szétvet az ideg, hogy minden rendben van-e).

nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ugyanez van, 3 napja barnázok, sőt két napja egy adag friss vér is távozott.

Ügyeletre mentünk rögtön, kaptam Utrogestant.

Tegnap voltam az orvosomnál, a picivel minden rendben 6+3 vagyok CRL 5.5mm a szivecskéjét is láttam pulzálni.

Remélem mindketten örülhetünk, ha túl leszünk ezen.

nov. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!