Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. Héten elmúlt a hányinger. ...

Anneee25 kérdése:

9. Héten elmúlt a hányinger. Normális?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok. 9 héttől itthon vagyok, többet tudok pihenni, délután is alszok,ez nyilván jót tett. Ezzel együtt elmúlt a hányinger,ami eddig rettenetesen gyötört, 6 kgot fogytam 4 hét alatt.

A mellem még érzékeny, és fáradékony vagyok, de a hányinger megszűnt,ami nyomaszt. Kisfiammal 20. Hétig voltam rosszul.

A héten elrohantam nőgyógyászhoz, akkor rendben volt a baba. Most még sem vagyok nyugodt 🫤

Történhet olyan,hogy 9. Héttől nincs hányinger?



nov. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl egyáltalán nem volt hányingerem, mégis két lányt szültem.
nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél a 8. héten múlt el, nem lett semmi baj. :)
nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 terhességemből 1-nél egyáltalán nem is volt, a másiknál meg az első trimeszter után elmúlt. Mindkét gyerek teljesen egészséges, már iskolások.
nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt hányingerem vagy émelygésem. Nincs összefüggés a terhestünetek és a baba egészsége között, és valószínűleg nem is genetika, mert sok nőnél eltérés van az egyes terhességek között is.
nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!