Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok, egyik napról...

9 hetes vagyok, egyik napról a másikra elmúlt a rosszullét, a fejfájás, a fáradtság. Normális? Vagy elhalt a baba?

Figyelt kérdés
Csak 2 hét múlva van időpontom a nőgyógyászhoz

2022. okt. 19. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, dehogy halt el. Normális.
2022. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért halt volna el?!
2022. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Normális. Nekem is ilyen volt. Aztán vissza se jött, kivánós se voltam. Na jó, inkább étvagytalan. Nyugodj meg, nincs semmi baj. De ha nagyon parázol akkor hívd fel a dokid és kérd, hogy vizsgáljon meg.
2022. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincs összefüggés. Ha elhal is lehetnek tünetek. A tünetek jönnek-mennek, jobb ha felkészülsz rá. Van, akinek nincsenek is tünetei egész terhesség alatt (állítólag).
2022. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj, ez teljesen normális.

Rajtam az össze létező tünet kijött terhesség alatt, örültem, amikor volt 1-2 nap "nyugi".

Komolyan, egyik nap szünet nélkül hánytam, aztán 2 napig semmi bajom nem volt, utána kezdődött megint.

Az is lehetséges, hogy ennyivel megúsztad a dolgot.

Egyik barátnőm a terhessége legelején egyszer egy kicsit megszédült, és ennyivel letudta a terhességi tüneteket.

2022. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Tünetek jönnek-mennek, változnak, erősödnek-gyengülnek.

Ez olyan mint az időjárás 🤷🏻‍♀️

Semmi baja a babának!

Amúgy nem rosszból de 11 hetesen minek mész mikor 12 hetesen van az első genetikai ?

2022. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ultrahangra megyek. Így mondta a doki.

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

2022. okt. 19. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Csak mellékesen és infóként: nekem 14 hetesen csinálták a genetikait.

11 hetesen sima UH volt, csak annyit nézett meg a doki, hogy a korábbihoz képest mennyit fejlődött a terhesség, illetve ellenőrizte a méhszájat.

2022. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk szigorúan veszik, Szinte pontosan kell érkezni.

“Fölösleges uh” nincs azt mondták nem tesz jót a babának, nekem pl a szivhangot se mutatta meg…

Ahány ház annyi szokás ezek szerint.

2022. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

9-es, 8-as vagyok.

Úgy jött ki időben: 8. héten állapították meg a terhességet, 11. héten megnézte, hogy rendben fejlődnek-e, 14.-en genetikai UH. A szívhangokat mind a háromszor meghallgattuk.

Amúgy az UH nem árt sem a babának, sem a mamának.

Nálunk is szigorúan vesznek mindent, és időben kell érkezni.

Nem mindenkinél vannak egyformán az időpontok, nálam még is teljesen időben történt valamennyi vizsgálat, és egyik sem volt felesleges.

2022. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!