Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv . ki mit érzet a terhesség...

Üdv . ki mit érzet a terhesség 4-5.hetén?

Figyelt kérdés
nov. 25. 01:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem éreztem semmit egyik terhességnél sem.
nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🥰
nov. 25. 10:07
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam boltban és iszonyat büdösnek éreztem az embereket. De nyár volt, gondoltam hogy tényleg büdösek én meg csak nyűgös vagyok. Voltunk strandon, azt hittem, azért kell állandóan pisilni. Aztán nem jött meg.. 😅
nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, a szokásos pms tünetek sem voltak. Az egész terhesség tünetmentes volt, a harmadik trimeszterben keményedett a hasam és ennyi.
nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
64%
Szia! Én ma vagyok 4 hetes, hányingerem van egész nap, égnek a bimbóim és állandóan pisilni járok. Lényegében ennyi.
nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hetes vagy akkor még csak a napokban derült ki a terhességed nem 15ös??
nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Igen 3 napja kezdtem el “furcsán” lenni, és azonnal csináltam egy tesztet, ami erős pozitív lett. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem is jött. Úgyhogy én viszonylag korán észleltem, azóta durva hányinger kínoz 0-24 és nagyon fájnak a melleim is.
nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy álmosság, fáradtsag, émelygés, mellfeszülés, mellbimbóudvar sötétedés, minden terhességemnél enyhe megfázásos tünetek, amik kb 1 hétig tartottak, 37.0 fokos testhő (ez elég sokáig megmaradt)... a pozitív teszt környékétől.. ó és estére mindig lett savam, mindegy volt mit ettem, pedig nem terhesen sose jött fel. Minden terhességem így kezdődött.
nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!