Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egy ijesztő dolog történt...

Ma egy ijesztő dolog történt velem. Más volt így?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok és ebédre mentem a szüleimhez. Azt tudni kell, hogy nagyon megviselnek ezek a markáns frontok. Nos ebéd után egy kb 15 percig a bal szememmel nem láttam igazán jól, mintha enyhén "csőlàtàsom " lett volna a szemem bal oldalán. Aztán szépen el is múlt. Picit megrémültem, mert sosem volt velem ilyen, trombózis hajlamom van, így szedek aszpirin protektet és szúrok Clexane 6000NE-et is.

Volt másnak is ilyen várandóssàg alatt? Hozzáteszem, már éjjeltől enyhe migrénem volt és a havas hidegfront is ma nagyon megviselt engem is és a baba is szinte egész nap rugdalózott, szóval ő is érezte. Olvastam az orvosmeteorológiàt és vérnyomás ingadozást, keringési zavarokat írt mára , reggel pedig 95/61 volt a vérnyomásom.


nov. 26. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől mind előfordulhat ilyen, de megemlíteném az orvosnak.
nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedden megyünk terhesgondozásra, majd mondom neki. De talán csak valami kis keringési zavar lehetett vagy az alacsony vérnyomásom. Egy kávé után amúgy teljesen helyre is jöttem.
nov. 26. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Második terhességemnél én is szedtem aszpirin protectet és nekem is volt akkor ilyen, csak nekem mindkét szememre. Mikor elmúlt a csőlátás, brutál fejfájásom és hányingerem lett. Aztán császár után clexanet szúrtam, akkor is volt kétszer. Azóta soha. Én a vérhigitóval hoztam összefüggésbe. Aztán később olvastam, hogy esetleg toxémiát is jelezhet, úgyhogy említsd meg a dokinak kedden mindenképp.
nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy migrénaura volt?

Sajnos erős frontok idején nálam is elő szokott jönni.

Háromszor szültem, mind a három terhesség alatt jelentkezett sajnos.

Doki nem mondott rá semmit.

Ilyenkor próbálj egy sötét szobában lepihenni, nekem az segíteni szokott, illetve igyál sok folyadékot (lehetőleg vizet).

Kitartást kívánok!

nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a migrén egy fajtája!
nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aurás migrén
nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem is vagyok terhes,de egyik reggel én is így voltam.

Én is megijedtem,hiába pislogtam nem akart elmulni.

Nekem alapból rossz a szemem,és most döntöttem el,hogy akarmitol is volt,elmegyek végre szemorvoshoz.

Egyébként nekem is fájt a fejem előtte,lehet attól volt.

nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!