Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ctg fájásokat mutat de én...

A ctg fájásokat mutat de én nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Ma voltam ctgn és a doki azt mondta hogy fájásokat jelez a gép,de viszont én nem erzek semmit. Fogalmam sincs hogy ez most azt jelentheti hogy ma holnap beindulhat a szülés? Első baba , 39+1 khm
nov. 27. 11:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,pénteken is voltam,akkor nem mondott még semmit..
nov. 27. 11:07
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, most már bármikor beindulhat.
nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked. Én éreztem, de a gép nem mutatta. Pedig tágultam is szóval rendes fájás volt.
nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez volt, és három órával később megszületett a lányom. A szobatársam meg három nappal azután szült, hogy a gép először jelezte neki a fájásokat, pedig ő érezte az összeset. Már amúgy is minden perces vagy, szóval vagy beindul, vagy nem.

Könnyű szülést.

nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy minden perces vagyok csak valahogy annyira felfoghatatlan hogy vannak “fájásaim” amiket egyáltalán nem is érzek,sőt ma egész jól vagyok,semmi bajom😂
nov. 27. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem érzel, az nem fájás. Teljesen normális, hogy a terhesség végén van valamiféle méhtevékenység, de az, hogy a gép "mekkora" görbét mutat, az elég sok mindentől függ. Jó helyre rakják-e az értzékelőt, milyen vastag a hasfalad...

Szóval hidd el, észrevétlenül nem fogsz megszülni. Ha rendes fájásod lesz, az fájni fog.

nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,azért is tartom furának az egészet:)
nov. 28. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!