Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok...

36 hetes kismama vagyok viszont egy hete már éjjel nem tudok aludni és közbe keményedik be a hasam is most két napja nagyon fáj a medence csontom mintha izomláz lenne az egész lábam között szerintetek van köze a szüléshez? Készülgessek?😁

Figyelt kérdés
nov. 27. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van köze, de ne felejtsd el, hogy brutál frontok is vannak. Készülni készülhetsz, ha az időjárást nézzük, könnyebb már nem lesz. :) szurkolok nagyon ❤️
nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem még van idő! Ezeket érzem már két hete, holnap kezdjük a 39. hetet.😄

Én is azt hittem, de egyre nehezebb. Gyakoribbak és erősebbek a jóslók, alig alszom, mert sehogy nem jó. Én a héten számítok babára. Aztán, ki tudja?

nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedden leszek 38hetes. Igazából a 36 héttől bármi bármikor lehet. Persze, hogy közel a szülés, hiszen egy hónap múlva valószínű már nem lesz bent. Csomagod mindenképp pakold össze, legyen kéznél. Aludni én se tudok, szerencsére keményedés, jósló nincs, bár elsőnél se volt, nem is fájásokkal indult a szülés. Ha állok, sétálok hosszabb ideig akkor meg érzem, hogy a baba feje teljesen lent van, feszíti a lábam között.
nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!