Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » !3ik babaval probalkozunk,ma...

!3ik babaval probalkozunk,ma kellett volna megjonnie,tuneteim annyi,h sűrűn kell pisilnem,felfazva nem vagyok,apro nyilallasok a petefeszkeim körul,ovukor vtunk egyutt ,ciklusaim 24-26ak teszt sajna ma negativ valakinek lett igy baba belole?

Figyelt kérdés

#Nap #Lehet ebbol.meg baba
nov. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj pár nap múlva is, hatha később fogant meg. Ha negatív vagy megjön a menzesz, akkor nem vagy terhes.
nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszike,mindenkepp tesztelek ha nem jon meg tovabbra sem
nov. 29. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
😅😅😅🤦🤦🤦🤦
nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as ,elarulnad mi olyan vicces?Tapasztalatokra vagyok kivancsi!nem ilyen valaszokra ,megsugom neked h 16 ezelőtti terhessegemnel meg nem vt ennyifele info a neten !
nov. 30. 08:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma vtam ultrahangon 14.4 mm a mehnyalkahartyaja,1 het mulva kontroll ,hcg eredmeny hetfon,szerintetek van esely h baba van?
dec. 2. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd kiderül egy hét múlva...
dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs!
dec. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!