Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik honapja probalkozunk,...

Masodik honapja probalkozunk, es a mindig pontos menstruaciom 6 napja kesik A keses 3. napjan csinalt reggeli xepil teszt negativ lett, viszont azota se jott meg. A derekam mar masfel hete faj neha mar mar szinte leszakad, ...?

Figyelt kérdés

A keses 4. es 6. napjan reggel ahogy felkeltem eros menstruacios hasfajasom volt, mar bele is torodtem hogy megjon, de kb 20 perc utan teljesen elmult, ezt nem tudom hova tenni sose ereztem ilyet

Mellem faj, de a szokottnal nem jobban es az esedekes mensz. utan par nappal ismet puha lett (elotte kemeny) de faj oldalt meg alul, es neha tenyleg nem gyakran de beleszurkal

Fejem kb mindennap faj, neha migrenszeruem meg az inyembe us kisugarzik

Illetve idonkent szedulok is foleg reggel es delelott

Tobb nap este ereztem hogy mindjart belazasodok es beteg leszek

Penteken megyek nogyogyaszhoz es aznap reggel csinalok tesztet, mert felek az esetleges negativ eredmenytol addig nagyon szeretnenk babat

Olyan tapasztalatokra lennek kivancsi akik hasonlo tuneteket eltek meg, nalatok mi lett a vegkimenetel?

Lehetek terhes ugy hogy a keses 3 napjan negativ tesztem lett esetleg kesoi peteeres eseten meg lehet hogy nem kellett mutassa annyira keves hcg volt? Valakinek ilyen tunetek mellett derult ki megis hogy terhes ill. mikortol lett elsokent pozitiv a teszt?



nov. 14. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Pms tuneteim voltak, de 10 nap keses utan jott meg. Persze minden teszt negativ volt, szoval nem volt szo kemiairol se.


Amikor elkezdtunk probalkozni, nekem is kicsit osszekavarodott a menstruaciom, allitolag ez elofordul. Addig szinte napra pontos volt, utana allandoan kesett vagy hamarabb jott meg. Vegul egyebkent a 7. honapban lettem terhes.


Persze talan, nagyon talan, esetleg lehet kesoi peteeresrol szo az esetedben, de oszinten, en ebben annyira nem remenykednek. Csinalj egy tesztet es megtudod.

Nogyogyaszhoz egyebkent mi miatt mesz?

nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen

Nem tudom mit gondoljak, de realisan nezve en is ugy gondolom hogy nagyobb az esely ra hogy nincs semmi


Rakszuresre mennek persze csak ha addig nem jon meg

nov. 14. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyebkent pms tunetkent csak mellfajas es hasfajas szokott lenni a tobbi soha
nov. 14. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát most van a többi is

🤷‍♀️ Mindig van egy első alkalom.

nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett baba?
jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!