Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány csík, mit...

Nagyon halvány csík, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyira tanácstalan vagyok, a nőgyógyászom csak este lesz, hogy feltudjam hívni telefonon. 1 hete brutál felfázásom kezdődött, kaptam is rá Monuralt amit pont 1 hete csütörtök este vettem be. Javult az állapotom, viszont tegnap megint arra ébredtem, hogy ugyanúgy kezdődik az egész, erre kaptam Sumetrolimot amit tegnap kezdtem el szedni. Kedden csináltam egy terhességi tesztet amin nagyon nagyon halvány csík volt. Szerdán is csináltam, az teljesen negatív lett, tegnap ugye nem, de ma megint csináltam és megint egy szinte alig látható halvány csík van. Be kéne vennem mist reggel megint 2 db Sumetrolimot de nem igazán merem, viszont ez, hogy ennyire halvány a csík ahogy megyünk előre a napokban, nem hiszem, hogy jót jelent. Lehetséges, hogy rossz lenne a teszt?


Kedd reggeli teszt: [link]

Ma reggeli teszt: [link]



nov. 30. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami indul. Késik mar a menzesz?
nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hónapokban mindig pont 35. napra jött meg, most a 35. nap kedden lett volna, azért is csináltam tesztet.
nov. 30. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj holnap is, ha nem jön vérzés. Ha terhes vagy erősödni fog.
nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huu de hülye vagyok totál elszámoltam magam.... :D jövő hét kedden lesz a 35. nap, tehát akkor kéne megjönnie
nov. 30. 10:48
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor várj jövő hét keddig, addig bàrmi lehet
nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak akkor a gyógyszereket hanyagolnom kéne, gondolom?!
nov. 30. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orvostól kérdezd, nem ismerem ezeket a gyógyszereket. Én egyenlőre semmit nem merek beszedni, tegnap az orvosnál olyan izgatott voltam hogy elfelejtettem megkérdezni mi lehet, majd a védőnőt megkérdezem :D
nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sumetrolimot nem adnak terhesnek. Mindenképpen beszélni kéne az orvosoddal, mert van más antibiotikum készítmény amit terhesek húgyúti fertőzésére szoktak adni, azt kellene szedni. Egyáltalán vizelettenyésztés volt? Az sem ártana. De mindenképpen kell valami, mert kezeletlen esetben vesemedencegyulladásod is lehet idővel. Ha van még monural otthon, azt viszont nyugodtan megihatod!

Szedj folsavat is!

nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez baba lesz.
nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Múlt héten volt vizelettenyésztés így van, elég durva lett az eredmény, akkor kaptam a Monuralt. Ez csütörtöki nap volt múlt héten. Akkor jobb is lett, viszont tegnap megint arra ébredtem, hogy megint nagyon fáj ég minden, a pisilés is nagyon kellemetlen és véres is volt megint egy picit. Előtte már felírta a háziorvosom a Sumetrolimot, hogyha esetleg nem lesz elég a Monural, de terhesség esélye igazából nem állt fenn, vagy hát nem gondoltam rá inkább úgy fogalmazok, ezért nem is mondtam neki. Tegnap sajnos bevettem reggel is és este is a sumetrolimból, ma már nem vettem be belőle így semmiképp.
nov. 30. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!