Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványuló terhességi teszt...

Halványuló terhességi teszt de erősebb mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 6 hetes terhes. Veszélyeztetett a terhesség vérzés és barnázás miatt, ezért pár naponta csinálok egy terhességi tesztet, hogy lássam, elhalt-e. Tegnap este és ma reggel is az eddigi legerősebb tesztem (5+3)-hez képest jóindulatuan is max fele olyan erős a második csík :(


Viszon a melleim egy kicsit jobban fájnak, mint eddig valaha.


Szerintetek van remény?


dec. 2. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a halványodó tesztek és a vérzés együtt nem túl bíztató sajnos. Én azért a legrosszabbra készülnék, aztán max pozitívan csalódok. Mikor mész terhesség megállapításra?
dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

csatolok kepet:


[link]


ugyan az a fajta teszt, az utolso ma reggeli nagyon koncentralt vizeletbol van, nem igy kene kineznie

dec. 2. 09:43
 3/19 A kérdező kommentje:
5+1-en voltam már, akkor rendben volt minden, csak barnázgattam akkor még, kedden nezik meg megint. Az osszes hasgorcsolgetesem egyebkent el is mult 2 napja. progeszteront szedek
dec. 2. 09:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De akkor gondolom még nem volt szívhang
dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
En ehhez most nem tudok hozzá szólni de az biztos hogy 6 hetes terhesen már olyan szintű hcg van a szervezetedben hogy ha baj lenne se látnád szerintem a teszten.
dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es, nem volt meg szivhang, 3mm-es petezsák volt, az UH gép 5+0-nak mérte. az ovuláció szerint stimmelt
dec. 2. 10:49
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Az mondjuk jó jel, hogy fejlődik, a vérzésre mit mondtak?
dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

mármint hogy akkor fejlődött. valószínűleg már nem fejlődik, ezért csökken a HCG szintem (?)

azt mondták, hogy bármitől lehet, amig nem vetélési vérzés, ágynyugalom, és majd meglátjuk.

dec. 2. 11:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem idegesíteném magam tesztekkel a helyedben, inkább várd meg az orvos mit mond
dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem nem halványult a teszten amikor 8 hetes elhalt a magzat.

Meg a missed ab utan is pár nappal ugyanolyan volt mint amikor először csináltam.

Ne idegesitsd magad,ha baj van úgysem tudsz mit csinálni.

dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!