Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen elmúlt minden...

8 hetesen elmúlt minden tünetem (mellfájdalom, émelygés) egyik pillanatról a másikra és tompa menzesz görcs váltotta fel? Ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom 10000 ilyen kérdés van a témában, de jelenlegi tapasztalatok érdekelnek. Ma reggel arra ébredtem, hogy az egyetlen egy tünetem hirtelen elmúlt. A mellem nem érzékeny és nem feszül/fáj már. Az émelygés is elmúlt 1-2 napja. Tompa alhasi görcseim 2-3 naponta előjöttek pár percre, de ez hosszabb és erősebb ( nem elviselhetetlen), de fura.

2023. febr. 28. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tünetek nekem jöttek-mentek. Komolyan, az első 10 hetben nem volt 2 ugyanolyan napom. Most vagyok 40 hetes.
2023. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alhasi fájdalom lehet attól, hogy nyúlnak a szalagok, nő a méhed stb. A tünetek jönnek mennek. Amíg nincs erős görcs és/vagy vérzés addig nem kell aggódni. Mikor elvetèltem kisebb görcseim voltak, viszont véreztem rendesen , mint mikor megjön. Később persze a görcs is erősebb lett.
2023. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Detto! Amit tehetsz gorcsok ellen magnezium! Minden rendben lesz
2023. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen napom kb 8 hetesen, annyira megijedtem, egész nap jól voltam. Másnapra visszatért az egész egy kiadós hányással reggel.

Ahogy az előttem szólók is írták, alhasi görcs lehet sokmindentől.

Nem tudsz bemenni a dokihoz, hogy megnyugodj?

2023. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️ napi 1 utrogestant írt fel az orvos, 6 hetesen voltam nála, volt szívhang is. Viszont tavaly volt egy kémiai terhességem, így eléggé aggódom a legapróbb változásoktól is..
2023. febr. 28. 09:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Az orvosom másik városban van, felhívom majd mert szabad időpont nincs nála a hétre már.🥺
2023. febr. 28. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szedsz progit, magnéziumot és pihensz amennyit tudsz (munka mellett is akár), akkor mindent megteszel.

Tudom min mész keresztül. Volt egy vetélésem aztán évek után sikerült csak újra teherbe esnem. A 12 hétig én is naponta jártam volna UH-ra. De realistán kell gondolkodni. Ilyenkor még tényleg nem te befolyásolod, hogy megmarad-e vagy sem.

Kitartást.


17 hetes kismama.

2023. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen❤️🥰
2023. febr. 28. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi lett Veletek Kérdező?
2023. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Minden a legnagyobb rendben😊 24.hétben vagyok már, vizsgálatokon minden rendben volt eddig, már 2-3 hete érzem a babsz mozgását is😊természetesen azóta is össze vissza vannak “tüneteim”, enyhe mellfeszülés néha, derékfájás pedig állandóan van🙃szerencsére enyhe görcseim vannak csak nagyon ritkán🙏🏼
2023. jún. 13. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!