Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványuló terhességi teszt...

Halványuló terhességi teszt de erősebb mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 6 hetes terhes. Veszélyeztetett a terhesség vérzés és barnázás miatt, ezért pár naponta csinálok egy terhességi tesztet, hogy lássam, elhalt-e. Tegnap este és ma reggel is az eddigi legerősebb tesztem (5+3)-hez képest jóindulatuan is max fele olyan erős a második csík :(


Viszon a melleim egy kicsit jobban fájnak, mint eddig valaha.


Szerintetek van remény?


dec. 2. 09:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A mellfájdalom nem függ össze.

Nekem üres maradt a petezsák, mégis belehaltam a terhestünetekbe. Holott a 2 gyerekemnél egyáltalan nem volt.


A halványodó teszt meg a vérzés... hát sok jóra nem számítanék.

dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, ha minden rendben van, akkor teljesen feleslegesen idegeskedsz, magadnak és a babának is ártasz a stresszel. Ha pedig elhalt, akkor teljesen mindegy , a tesztre pisilés nem hozza vissza. Ergo...ne tezstelgess, mert csak magadat csinálod ki idegileg. Jövő héten menj el újra uh-ra, és meg fogod tudni hol tartasz. A terhességi teszt erre nem alkalmas. Lehet épp többet ittál előtte vagy nem vártál ugyanannyi időt.
dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igazatok van, és bár 1 évet vártunk rá, már napok óta készültünk arra is, hogy valószínűleg el kell engednünk :(
dec. 2. 13:34
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Ne arra készülj, bízz benne, higyj benne hogy marad. Ha te sem bízol benne ,akkor ki?!
dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Tudom mit érzel.

Én ma 7+3 hetes vagyok, egy hete barnázok, sőt egyik nap egy zuttyanásnyi piros vér is jött.Ott én teljesen úgy voltam, hogy most vetéltem el, felhívtam a kórházat azt mondták ne menjek be, használjam a kúpot és menjek a kezelőorvosomhoz(két napra rá volt időpontom az első ultrahangra).

Az első barnázásnál rohantunk a kórházba, ott már volt szívhang és kaptam Utrogestant.


Kedden voltam az orvosomnál, mondtam neki, hogy mi a helyzet, megvizsgált, akkor is barnáztam.

Utána csinált uh-t és ott volt a pici, dobogott a szíve.Nagyon meglepődtem és nagyon boldog voltam.

Két hét múlva 12-én megyek újra vizsgálatra, már alig barnázok, szinte egyáltalán nem.Pedig pár napja még azon imátkoztam, hogy maradjon velem a babám.

Nagyon sokat fekszem, pihenek, szedem a vitaminokat, filmet nézek próbálom elterelni a figyelmem.


Mindig bízni es hinni kell, én is ezt tettem, pedig kilátastalan volt a helyzet még a hét elején.

Szorítok értetek!

dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen nálatok!!! ha van szívhang, akkor már az nagyon-nagyon jó! :) és köszönöm, hogy megosztottad a saját történeteteket.

én több, mint egy hete barnázgatok, 2x volt eddig vérzés, erős "pecsételő", betétig sosem jut el egyik sem (egyelőre, de egyre erősödik), első ilyennél mi is rohantunk az ügyeletre, de mondták, hogy nem igazán lehet ezzel mit kezdeni sajnos.


Engem a gyengülő hcg tesztek teljesen lemondásra késztetnek viszont, egy kicsi részem persze reménykedik még és próbál hinni a csodákban.

Köszönöm, hogy szorítasz értünk.

dec. 2. 14:31
 17/19 anonim ***** válasza:
25%

Ne csinálj több tesztet, sok dolog befolyásolhatja az erősségét.

Tudom, hogy nagyon nehéz nem idegeskedni, én is mindig rettegek mikor wc-re megyek, hogy mit látok éppen a betéten.


Ha megszakad ez a terhesség akkor annak van oka.Te mindent megtettél azzal, hogy barnázáskor rögtön orvoshoz mentél és kaptál progeszteront.Ennél többet nem lehet tenni.


Ha szeretnél többet beszélgetni vagy ilyesmi írj privátban és beszélhetnénk tovább messengeren ha gondolod.


Kitartás!Utolsó voltam.

dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 AkireM ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Voltál dokinál? :)
dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos ket napra ra elveteltem :(
jan. 17. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!